Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A japán anime-s sex-ekben...

A japán anime-s sex-ekben miért ábrázolják aránytalanul nagynak a nők melleit?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 15:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,elég sok furcsa dolog van a japán animékben lásd:

Anime:

1.Izmos és magas férfiak

2.Óriási kardok(Pl:Bankai)

3.Színes hajak és szemek

4.>Nagy mellek<

5.Sok perverzség

Lásd ellenben a valóságban:

1.Nyeszltett és alacsony férfiak

2.(Ism.:Kicsi Ázsiai pénisz)

3.E világon hajuknál csak szemük lehet feketébb

4.Cuki pici cicik

5.Egy globális felmérés szerint a japánok szexelnek a világon a legkevesebbet.(Mellékesen...a Görögök a legtöbbet)

2010. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A hentai-ok elsősorban férfiaknak készülnek. A japán csajoknak szerintem nem sokkal kisebb a mellük a fehérekénél, viszont nagyjából egyformák. Sőt, láttam nem szilikonos nagy japán mellet is. És nem kövér volt. :P

Az animékben és hentaiokban általában mindenféle mellméret megjelenik. Azért, hogy minden néző igényét kielégítse.


Egyébként a japán férfiak önbizalomhiányban küzdenek. Legalábbis egy - szerintem, és egy-két általam olvasott japán csávó szerint is jelentős - részük. Ezt a magyar cinikusság és rosszindulat helyett úgy kompenzálják, hogy az ő egyszínűségükre vágyó aktív nőket néznek. Akik nem mellesleg változatosak is.

Gyakoriak például a hárem helyzetek is, amikor tök véletlenül 3-6 nő kerül egy fedél alá a főhőssel. Ha megfigyelitek, itt a főhősnek nincs ellenfele! Nem azért, mert annyira macsó, hanem mert egy steril környezetben van, ahol minden csaj az övé. Nem kell küzdenie.


Nap mint nap a munkának élnek, nincs idejük másra, nincs idejük harcolni a csajokért. A hentai viszont kényelmes, és változatos. Az egész kicsitől a nagy mellig terjedő mindenféle van, de két egyforma elvétve.

2011. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!