Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó sci-fi sorozatot...

Milyen jó sci-fi sorozatot érdemes megnézni még?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a Battlestar Galactica-t és nagyon bennem van a sci-fi nézés. Már láttam a csillagkapu Atlantiszt és az universet(simát néztem régebben tv-ben de nincs kedvem most megnézni azt a 200 részt), valamint a Firefly-t is nem rég láttam. Esetleg star trek? De azt nem tudom hogy honnantól kezdjem, mennyire függnek össze a különböző szériák stb... Szóval valami jó kis űrben kalandozós sci-fi kéne, köszi!

2015. nov. 12. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Alfa holdbázis ( Space:1999), Star Trek - alapok.
2015. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de ezek nagyon régiek :D nem állok még készen ilyen sorozatokra
2015. nov. 12. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
A Battlestar Galactica szerintem az egyik legjobb ilyen jellegu sorozat, nehez lesz ehhez hasonlot talalni. Nalam a Babylon 5 volt, ami majdnem felnott hozza(a nagyfilmekkel egyutt), viszont mar sokkal megosztobb sorozat, vagy nagyon kedveled vagy nagyon nem.
2015. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Defiance

Felling Skies

2015. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csillagközi szökevények

Androméda

2015. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem a Star Treket kezdd a Voyagerrel - ha az teszik akkor jöhet a többi is.
2015. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Babylon5-az űropera egyik előfutára volt, többszöri újranézésre is lehet utalásokat találni a későbbi sztoria az egyben előre megírt főszál miatt

Star Trek: itt a The Next Generation lehet kicsit unalmas lenne neked:D, ezért vagy a DS9 vagy a Voyager, vagy a sima Enterpriseal kezdd, amelyik a Fed alapítása előtt játszódik. A ST sorozatok között szoros kapcsolat nincs, legfeljebb utalások és 1-1 közös epizód. Itt a történetbeli időrendi sorrend az alábbi: Enterprise(2004-5 körüli), TOS(The original Series), TNG(The Next Generation), DS9(Deep Space9), Voyager. A DS9 és a Voy átfedésben van.

Csillagközi szökevények: Nem rossz

Androméda-az eleje jó, az 5. évadra véleményem szerint nagyon lecsúszott

2015. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!