Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Doctor Who - Sleep no more....

Doctor Who - Sleep no more. Ennek a résznek mi volt az értelme? Valaki segítene megérteni? :D

Figyelt kérdés
Én nem értettem mi történik. Se eleje nem volt se vége. Jó, persze tudom, az álomgép ami elintézi, hogy az ember ne aludjon, és emiatt álomszörnyek megölik az embert, de mi volt az a végén? Hogy a Doktor kikapcsolta a gravitációt, ezért meghaltak az álomhozók, és elmentek a TARDIS-sal??? Majd egy üzenet, hogy ez az egész (ahogy én levettem) meg se történt, mert ez csak egy mese.

2015. nov. 16. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából ez... igazából az évad eddig nagyon jó, na ez a rész volt az évad leggyengébb része.


Mondjuk maga az évad is érdekes, jók a külön storyk, de főszál az évadban nincs, pedig régen amit műveltek az 5-6. évadban az közel zseniális volt.

2015. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyetértek, én is azt imádtam, mikor az 1. rész összefüggött az évadzáróval, sőt évadok közt is voltak kapcsolatok. Remélem majd még lesz olyan évad, mikor visszahozzák, hogy nem csak epizódokból fog állni, hanem összefüggő részekből.
2015. nov. 16. 22:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Lassan jó lenne ha valamit a múltból is megtudnánk, mert Trenzalore jövő-múlt történések óta eléggé áll az a szál.
2015. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én azt várom, hogy visszahozzák Galliferyt :D
2015. nov. 17. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Elég érdekes megközelítés a részről, és belegondolva van benne igazság, nem is tudom, kicsit ebből a szemszögből tényleg egy érdekes rész volt.

2015. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huh, köszi ezt a linket. Az a rész, amit a végén mond a Rasmussen kicsit lehetett volna egyértelműbb, mert nem jött le, hogy az a bizonyos jel amit végig sugározott arra szolgál, hogy minket is homokemberré változtasson. De így belegondolva tényleg morbid volt az egész rész :D
2015. nov. 17. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:

A lényeg annyi volt, hogy az őrült tudós átverte a Doktort, elhitette vele, hogy legyőzte a szörneket. Közben mindent, ami történt, ő tervezett, a cél az volt, hogy egy izgalmas történetet játszasson el élesben a Dokiékkal, aminek a felvétele minél jobban leköti majd a nézőket (végülis minket, bár elhangzik, hogy a rész a 38. Században játszódik, így ha úgy vesszük, a negydik fal ép marad), akik így Homokemberré válnak majd.

Tényleg nem volt olyan húde rész, mint az eddigi duplaepizódok, de nekem azért tetszett, jó ki gyerekhorrornak mondanám. A következőre már nagyon kíváncsi vagyok, a bevezető alapjáő kicsit Harry Potter - Men in Black keverék hangulatra számítok, de majd meglátjuk. :)

2015. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát Cicmax azt mondta felirat csak kedden lesz, én addig nem tudtam várni szóval néztem angollal. Hálisten van az az angol tudásom amivel értem a 95%-át. (Bár néha magyarul is alig értem mi történik :D) És hát... Durva rész volt az utána lévő, vagyis a mostani :P
2015. nov. 23. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!