Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolf! Olyanokról hallotta...

Teen Wolf! Olyanokról hallottam, hogy Isaac és Parrish testvérek. Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Lényegre törően: nem emlékszem melyik részben volt, de valahol Stiles és az apja beszélgettek Isaacről, és arról hogy volt neki egy bátyja, aki meghalt egy háborúban(mert katona volt, vagy mi), és ő most 24 éves lenne. Parrish meg ugye ott dolgozik a sheriffel, és ő is szintén 24 éves. ÉS nem olyan rég jött Beacon Hills-be, mert előtte valahol máshol szolgált. Lehetséges, hogy Parrish lenne az a bizonyos Camden, Isaac bátyja? Mit gondoltok?

2015. nov. 24. 20:46
 1/1 anonim válasza:
uhuhuhuuu nem tudom.. bar wow ezzel tuti feldobnak a sorozatot ha kiderulne :D erdekes feltetelezes, nekem tetszik... csak isaacrol nem tudunk sokat ugyanis ugy nez ki kiirtak a sorozattovabbi felebol.. De ki tudja nem oltek meg a karaktert szoval lehet visszajon :) Egyenlore en meg azert Derekert szurkolok hatha o is visszakerul :c
2016. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!