Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőtök a...

Ki a kedvenc szereplőtök a The Walking Dead sorozatban, és miért?

Figyelt kérdés
Nekem Eugene, mert szétröhögöm magam a beszólásain, meg a bénázásain. Illetve bírom benne, h okos, sztem zseniális húzás volt, ahogy anno hülyére vett mindenkit azzal a világmegmentő projekttel:D.

2015. nov. 26. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Készülj fel hogy 300 kommentből 280ban Daryl neve fog feltűnni.
2015. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Készülj bizony, mert nekem 'is' daryl :)
2015. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Glenn és Carl
2015. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem Dale Horvath. Akárhányszor megláttam, rögtön Ganxsta Zolee Tökös magyar gyerekek című zenéje :D Amúgy Morgan, mert Ő Aikido-t használ, én pedig 8. éve tanulom ezt az önvédelmi harcművészetet.
2015. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Carol, mert Ricknél is keményebb, pedig tök szürkén indult
2015. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Sokmindenkit szeretek. De a legjobban Glennt és Darylt! 😊 Carl egy picit idegesit...
2015. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Glenn és Michonne. Előbbi ugyan eléggé ellaposodott a nagy love storyban, de azért jó arc. Michonne meg szerintem egy hihetetlenül jó karakter. Szerintem ő az egyik, aki legjobban átlátja a dolgokat, kellően kemény, és maximálisan lojális.
2015. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Daryl-t én is bírom, érthető, hogy sokak kedvence.

Glenn-t már kevésbé sztem is eléggé ellaposodott ezzel a love story-val. Carlban semmi érdekeset nem látok, leginkább semleges, vagy néha kicsit irritál amikor keménykedni akar.

Michonne viszont tényleg jó arc, a legdurvább helyzetekben is észnél van. Morgan is szimpatikus, tetszett az a rész, amikor Eastman-el találkozott, mintha egy külön film lett volna.

Carol meg abszolút pozitív csalódás, az elején tök semleges volt, egy szürke kisegér, aztán egy darabig idegesítő volt, de végül összeszedte magát, és megkeményedett ,érdekes karakter vállt belőle.

2015. nov. 27. 14:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Pedig pont Daryl az egyik leggyengébb karakter személyiségben, csak azért szeretik ennyien mert badass... ennyi nagyon nincs mit szépíteni rajta. A többiekhez képest eléggé kilóg az egész sorozatból, komplex mindenki őt kivéve.
2015. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az abszolút kedvencem Rick, második helyen pedig Carol van, akinek eszméletlen az átalakulása az első évadok óta.
2015. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!