Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőtök a...

Ki a kedvenc szereplőtök a The Walking Dead sorozatban, és miért?

Figyelt kérdés
Nekem Eugene, mert szétröhögöm magam a beszólásain, meg a bénázásain. Illetve bírom benne, h okos, sztem zseniális húzás volt, ahogy anno hülyére vett mindenkit azzal a világmegmentő projekttel:D.

2015. nov. 26. 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Michonne, Daryl és Eugene. Rick szerintem már belefáradt, a börtön előtt viszont ő is favourite volt, Carl játssza a nagyfiút, Glenn pedig csak Maggie-vel törődik, csak rá gondol, a szerelmi életük már kicsit unalmas nekem.
2015. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó.


Egyetértek. Rick valóban elfáradt, pedig alapvetően van benne kurázsi. Azért még vannak jó pillanatai, de elég hullámzó a karaktere. Azt bírom benne, h még a legnehezebb helyzetekben sem adja föl, és mindig újra meg újra fel tud állni, a kérdés, hogy meddig bírja.

2015. nov. 28. 17:29
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem Michonne. Másodsorban Rick és Carl, Carol, Daryl az élők közül. És szerettem még Andreat és Tyreese-t is.
2015. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem is Daryl Dixon és nem azért, mert "badass" hanem mert baromi jó karakter. Tetszik, hogy a karakterfejlődése Rick karakter változásával ellentétes. Mert míg Rick az elején nagyon emberséges és mindenkinek feltétel nélkül akar segíteni a végére egy bizalmatlan,kemény, nyers stílusú ember lesz belőle. Daryl pedig a sorozat előrehaladtával ebből a nyers és bizalmatlan jellemből válik egyre emberségesebbé. Tehát ahogy a világ egyre embertelenebb lesz az ő karaktere egyre emberibbé válik.
2016. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Antal456 válasza:

Nekem is sok karakter a kedvencem:


Rick:A csapat vezetője mindig ha rossz úton jár mindig a jó útra visszatér



Dale:Bölcs idős bölcs ember nagyon tudok vele azonosulni a véleményei tetszik



Morgan:Egyedüli magányos ember olykor mégis nagyszívű rendes és csendes



Hersell:Szintén mint Dale idős bölcs tapasztalt ember akinek a véleményei a legjobbak a számomra



Daryl:Veterán tapasztalt harcos ügyes és bátor



Tyreese:Keményfiú bármit megtesz célja érdekében okos ügyes és megfontoló



Lori:Rick felesége egyben Carl anyja bátor talpraesett nő

2019. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!