Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy szeretnék videóbloggerkedni?

Figyelt kérdés
Előre szeretném, ha elkerülnénk a ,,te is csak a pénzzért csinálnád mi?" meg a ,,kis 10 éves, aztán youtubeozni akar" kommenteket, mert én tényleg szórakozásból, szórakoztatásból csinálnám. Köszi, aki válaszol

2015. dec. 15. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
"Anya, apa videóbloggerkedni akarok."- Mi ebbe olyan nagy ügy?
2015. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs egyedi ötleted úgy sem lesz néződ... Ilyen PewDiePie féle gameplay azt nesztek csatornából meg van 30000millió...
2015. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor csináld.
2015. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt hogy" anya-apa, meleg vagyok." "csak vicceltem csak vlogolni szeretnék"
2015. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja amúgy utolsó válasza a legjobb.
2015. dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

utolsó, nekem is ez jutott eszembe, illetve kicsit másképp.


én azon csodálkozok, hogy míg régen a szerelem, szex kategória volt tele ilyen tanácstalan kérdésekkel, hogy "hogy mondjam el a szüleimnek, hogy meleg vagyok/terhes vagyok?", manapság meg már az váltja fel, hogy "hogy mondjam a szüleimnek, hogy szerenék vlogolni/youtuber lenni?" :D vicc...

2015. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
annyi azt mondod:anya(apa) szeretnék youtubes lenni pls pls pls
2015. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
akki elötem írt nem az ami én voltam hanem elöttr aki a "viccet,, mesélte nagy rossz volt szegénynek biztos rosszul esett nem kellet volna
2015. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na igen, nem is vártam mást, csak ezt a ,,ha nincs ötleted minek akarsz elkezdeni, kis hülye híres akar lenni" Pls olvasd el a kérdést. Köszi :D
2015. dec. 15. 21:50
 10/16 anonim ***** válasza:
ha lenne ötleted, akkor nem kéne engedélyt kérned a szüleidtől...szerintem csak simán kifogásokat keresel, miért ne csináld...mert h biztos a szüleid nem engednék...de szerintem is kár belekezdeni. majd ha tudsz animálni például vagy egyéb készségeid lennének, akkor csináld. egy rohadt kamerát, meg egy közepes erősségű szgépet bárki le tud akasztani...attól még nem lesz értelme youtube-ot teleszemetelni.
2015. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!