Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy szeretnék videóbloggerkedni?

Figyelt kérdés
Előre szeretném, ha elkerülnénk a ,,te is csak a pénzzért csinálnád mi?" meg a ,,kis 10 éves, aztán youtubeozni akar" kommenteket, mert én tényleg szórakozásból, szórakoztatásból csinálnám. Köszi, aki válaszol

2015. dec. 15. 12:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"egy rohadt kamerát, meg egy közepes erősségű szgépet bárki le tud akasztani...attól még nem lesz értelme youtube-ot teleszemetelni."


Még is van nem egy videós aki csak ennyit tud, és több tízezer feliratkozója van...

2015. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Valljuk be, mindegyik ezt csinálja.

Talán van olyan 1%, aki nem.

(Nem hinném, hogy a tömérdek minecraft meg lol meg anyámkínja más kategóriába esne.)

De hát úgy látszik ez szórakoztatja egy részünket. Ez van.

2015. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, mennyire jó ötlet,de nekem az az ötletem támadt, hogy megmutogathatnál néhány ilyen egyéb videót nekik, és hogy neked ez tetszik, és te is szeretnél videós lenni, mert kedvet kaptál hozzá, és van mondanivalód is, és hogy már végiggondoltad, hogy téged ez a dolog érdekel.
2015. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, jó ötlet, kösti! :) 2-es és tízes, fogadjunk, hogy ti is próbáltátok, csak nem jött össze és most ide jártok nyavajogni :P Egy:nem gameplayeket akarok :P, kettő: nem a nézőszámért akarom (mint egyesek, igaz kedves 2.?), harmadrészt meg nem véleményekre voltam kíványcsi, mert ahogy a kérdés leírásában is említettem, rohadtul unom az előítéleteket.
2015. dec. 16. 11:52
 15/16 anonim ***** válasza:
10-es vagyok és nem, én bele se kezdtem. pont azért, mert tudom, hogy semmi olyat nem tudok bemutatni, amit más ne tudna megcsinálni...na de mind1, csináld...csak aztán nehogy a 2. videó után abbahagyd, mert "jajj nem nézi senki" :D
2015. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már miért nézné bárki is a második videó után? Csak egy pl. Van egy facebookos oldalam 90 követővel. Témája elég ismert, szeretett dolog, kb fél évig így is csak 5 követőm volt. Aztán egyszer csak beindult. És abbahagytam? Nem. Mondom, szeretem az előítéleteket :3
2015. dec. 16. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!