Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » December 24-én akarjuk megnézn...

December 24-én akarjuk megnézni a Star Wars 7. részét, kell előre jegyet foglalni vagy ott is meglehet már venni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van még hely, akkor a helyszínen is meg lehet venni. De azért én a helyetekben lefoglalnám, az a biztos, és nem kerül semmibe.
2015. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A jegy előre foglalása miért lenne baj? A Star Wars esetén pont az volt, hogy nem lehetett jegyet csak úgy foglalni, hanem meg is kellett előre venni (hogy a sok idióta ne foglalhassa le poénból). A jegy előre foglalása szerintem abszolút pozitív dolog, mert biztosítod, hogy a számodra tetsző helyre kapsz jegyet. Tehát a Star Wars-ra is vehettél eddig is közvetlenül a film előtt is jegyet - már ha volt még szabad hely! Ez eddig sem volt tiltott. Mindenesetre nagyon javaslom az előre vételt, ha nem akartok hoppon maradni.
2015. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szegeden néznénk a Cinema Cityben és azért kérdezem mert tényleg fontos lenne hogy tudjuk előre. Szerintetek még 24-én is annyian lesznek hogy ott a helyszínen már nem lehet jegyet venni?
2015. dec. 18. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Foglald le a honlapjukon a helyeket!
2015. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De errort ír ki meg azt hogy premier 2. hetére csak 21-én lehet jegyet foglalni. Akkor azt jelenti hogy elfogytak a jegyek?
2015. dec. 18. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ez azt jelenti, hogy a 2. hétre csak 21.-től lehet jegyet foglalni...
2015. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, most az előbb végre engedte és inkább December 23-ra rendeltem a jegyeket és engedte is szóval ja :D JÓÓÓ lesz majd.
2015. dec. 18. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!