Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az új Star Wars...

Mit gondoltok az új Star Wars részről?

Figyelt kérdés
én már láttam nekem tetszett is,meg nem is...ti mit gondoltok? :D

2015. dec. 18. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam, de már most unom. Főleg, hogy minden második kérdés ez. :( Megyek is és lepontozom a port.hu oldalon. Csácsá.
2015. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon izgalmas és szórakoztató film volt, szerintem az egyik legjobb rész lett.
2015. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Izgalmasnak izgalmas de kozel sem a legjobb resz..az elozo 6 szerintem sokkal jobb..neten mikor lesz fent kb szerintetek? Meg 1-szer meg akarom nezni de mozira nem fizetek be meg 1-azer :D
2015. dec. 18. 14:49
 4/6 A kérdező kommentje:
*szer
2015. dec. 18. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy ez a film stílusában nagyon elüt az előző részektől, nincs meg a régebbiekre jellemző Star Wars hangulata.

A történet, és annak a mesélés stílusa miatt is úgy gondolom, hogy a film legnagyobb erőssége az előzményeket övező kultusz meglovaglása, ez a rész látványosnak nevezhető ugyan, de nagyon ötletszegény.

A szereplők nagyon kevés kivételtől eltekintve humanoidok (emberek), csak mutatóban van néhány egzotikus lény a filmen. A droidok ennek a világnak alapvető részét képezték, számukat sikerült egyre redukálni (BB8), kiegészítve a kést "ősdroid" néhány másodperces jelenésével.

Amin egyszerűen csak röhögni tudok, az az egyik fő-gonosz, akinek már a személye is erőltetett (miért is ne ő lenne az, hát nem természetes?), de a karakter egy paródia. Nem tud meggyőző lenni, de a csúcs az, amikor egy olyan karakter elméjében akar kutakodni, aki azt sem tudja valójában, hogy létezik az erő, arról meg fogalma sem lehet hogyan (a két Skywalker mennyit kínlódott, hogy használni tudja az erőt), s meglepő módon ő lát bele a rettegett gonosz elméjébe, mire az kétségbeesetten el is fut. Lézerkarddal már mindenféle előképzés nélkül lehet harcolni, sőt, ha már úgy alakul, akkor a rettegett gonosz is bucira verhető vele:-)


Nézhető a film, csak ez már más, mint Lucas világa volt, s az utolsó képsorban azt találtam ijesztőnek, hogy komolyan gondolják, sok folytatásos szappanopera lesz a sorozatból? - merthogy ez a rész valaminek a kezdetét mesélte el, a történet befejezetlen.


(a véleményemet ide bemásoltam, egy másik kérdésre adott válaszomból)

2015. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem jobb lett volna, ha a Trawn trilógiát veszik filmesítik meg
2015. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!