Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vigyázz SPOILER! CSAK annak...

Vigyázz SPOILER! CSAK annak aki már látta a Star warst!?

Figyelt kérdés

A fekete nagy hajú srác miért ölte meg az apját? Volt valami indítéka? Vagy csak nekem nem tiszta?


Ui: Ne nevezzétek a nevén a spoilerezők kedvéért!



2015. dec. 18. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert félt tőle, hogy elcsábítja a sötét oldalról.
2015. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, válaszolnál te is a kérdésemre? http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..
2015. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekes esemény volt, mármint mindenki arra számított, legalább is nagyon sokan, h meghal a srác apja, így az érzelmi töltet nagyobb a folytatásokban. Félelemből tette, és mert választás elé került. Ha elmegy vele akkor az első rend és a legfőbb vezér így is-úgy is megtalálja és megöli őket, ismeri a hatalmát, nem akart vele újat húzni. Az apát játszó színész mindig hangoztatta, h meg akar halni a filmben, lehet ezzel a feltétellel írta alá a szerződést és a rendezőnek is megtetszett az ötlet. Át kell adni a staféta botot, ennyi.

Nekem nagyon tetszett a fekete hajú srácban, h vívódik, emberibbé tette.

2015. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
azert olte meg mert kb ez volt az egyik dolog ami nagyon vonzotta a feny fele a fele hogy visszaterjen a jo utra es mivel o ezt nem akarta ezert mar reg eldontotte hogy megoli es Han nagyon naiv volt es beleeggyezett abba hogy a fia megolje azzal hogy rarakta a kezet a lezerkardra
2015. dec. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket! :)


Egyszerűen nem tudtam rájönni, hogy miért tette. Én értem h elküldték hogy más tanítsa stb, de úgy különösebb indítéka nem volt ellene. Igen, azt én is tudtam, hogy Fordnak már elege van a sci-fikből, ezért egyezett bele így a történetbe. Kicsit attól félek, hogy ha folytatásokat akarnak, akkor a régi szereplőktől szépen lassan megszabadulnak.


Köszi a válaszokat mégegyszer! :) Válaszoltam a kérdésedre kedves első! :)

2015. dec. 20. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez valószínű, át kell adni a stafétabotot. Illetve azért is ölte meg mert kételkedett a hologrammos csávó a hűségében, ő meg bizonyítani akart.
2015. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!