Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett a Star Wars 7?

Hogy tetszett a Star Wars 7?

Figyelt kérdés
Ma néztük meg mozikban haverommal, nekünk bejött, de elvileg van benne 1-2 érthetetlen rész...

2015. dec. 20. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2015. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nem tetszett mert az előzetesek tele voltak ezzel a szürke páncélos rohamosztagossal szól két szót utána beaprítják szemétnek.Nincs időnk megismerni a szereplőket fél percenként jönnek az újak.Senkit sem ismerünk mindenkiről annyit tudunk amennyit a Yetiről.Most ki ez a főgonosz?Ray-nek kik a szülei?Nem,nem Luke az!Finn most ki?Lesz folytatás?Ki hány éves?És még túl sok évet hagytak ki.Harminc év nem jó.Most vagy folytassák a régi filmeket vagy kezdjenek el egy újat.Vagy kevesebbet hagyjanak ki vagy többet.Han Solo-nak benne se kellet volna lennie mert ugye meg kell halnia de nincs hozzá méltó halál.Az hogy a fia öli meg megszégyeníti őt.A régiek jobbak voltak!Ez is jó volt de még egyszer nem nézném meg.
2015. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A IV. rész végén mennyivel tudtunk többet a szereplőkről, háttérről, előzményekről, mint most? Na ugye.
2015. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Sokan már el is feledték, hogy miről is szól ez az egész Star Wars.. tök szomorú.


Pár hiba (1-2 nagyon idegesítő hiba) kivételével jó folytatás volt. Egy csomó dolgot nem értettek meg itt a kommentelők, ami nekem tök furcsa, mert számomra teljesen egyértelmű volt minden.

2015. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az itt kommentelők nem is nagyon tudták, hogy mit akartak látni, mert mindenki csak a hibákat emeli ki, meg már azt sem tudják, mibe kössenek bele.


A kedvencem a 12-es hozzászóló tokás mondata... :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2015. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

A "szürke" rohamosztagos valószínűleg nem halt meg. A film producere szerint lesz szerepe a VIII. részben is.

Az IV. részben mennyit tudtál meg a főgonoszról, az uralkodóról, az előéletéről? Nagyjából semmit, úgy mint most.


Az a baj, hogy sokan minden kérdésre választ várnak ettől az 1 darab filmtől. Holott még lesz 2 rész.

2015. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Márk Király válasza:

SPOILER INCOMING!

Hát Finn nek nevezte el a néger rohamosztagost az Fn..blabla számáról az a jó pilóta. Folytatás lesz!Asszem 5 évre előre készül 8 film? Már nem tudom, a kövi a Rouge One és az azutáni a VIII. rész. Hogy ki hány éves azt kb az eddigi Star Wars sorozat alatt egyszer sem emelték ki.

Szerintem Han Solo és Leia szempontjából a 30 év egész jó...

nem úgy hogy rögtön 100 éveket ugranak meg ilyesmi.

Amúgy a film egész tűrhető volt!

2015. dec. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Tátott szájjal ámultam hogy ezért volt a hűhó... Komolyan egy vicc a film, a forgatókönyv ennél szánalmasabb nem lehetett volna, mindenféle várakozásomat alulmúlt, ennyire szánalmas dologra sosem gondoltam volna. Komolyan röhej, hogy volt képük ezt a forgatókönyvet jóváhagyni.
2015. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki a forgatókönyvért rinyált, holott az összes Star Wars film forgatókönyve ilyen kaliberű.
2015. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindig megy a p×csogás az aktuális epizóddal kapcsolatban, hogy mekkora egy sz×r az egész. Miért nem annak örülnek az emberek, hogy egyáltalán van film? Ha van film, az a baj, ha nincs film, akkor meg az.
2015. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!