Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem fura hogy eddig a...

Csak nekem fura hogy eddig a star wars részekben a rohamosztagosok klonok voltak most meg emberek, akiket elszakítottak a családjuktól?

Figyelt kérdés
Ráadásul Snoke úgy néz ki mintha egy marvel filmből lépett volna ki.

2015. dec. 23. 00:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És csak engem idegesít Finn a hülye poénjaival félpercenként, amik ráadásul még nem is viccesek?
2015. dec. 23. 00:57
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a 2-3
2015. dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a 2-3. részben voltak klónok, a 4-5-6-7-ben emberek
2015. dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
És hoppá, rosszul tudod, mint ahogy az első, második is írta. És igen, csak téged idegesít. Azért köszi, hogy feltetted a kérdést. ;)
2015. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

1. A klónok 7. részre már mind meghaltak. Amikor a Köztársaságból Birodalom lett utána már a klónok mellé embereket is besoroztak katonának. És mivel elég sok klón meghalt, (na meg a fejlődésgyorsítás is bejátszott náluk) megfogyatkozott a számuk a seregben. Ráadásul egy idő után már nem tudtak klónozni. A kérdésre válaszolva nekem is jobban bejött a klón hadsereg. Szervezettebb volt, jobb, akik harcra készültek.

2. Snoke egészen rendben van szerintem.

3. Engem is rohadtul idegesít Finn. Vagy rinyál, vagy idegesítően liheg, riadtan néz. Ha meg egyik sem akkor mond valami "vicceset" és juhú. (remélem a 8.-ban valaki jól legyakja a fejét)

2015. dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy hülyeséget írtam, csak nem értettem :)
2015. dec. 23. 11:10
 7/12 anonim válasza:

Amúgy a klónok is emberek

De miért ne lehetnének most nem klónok?

2015. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Finn szerintem pocsék választás volt a forgatókönyv írók részéről. A karakter és talán a színész is egy nagy nulla.
2015. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

1. A klónozás a 3. rész után költségessé vált ezért leállították

2. Snoke azaz Darth Plageouis az ultimate főgonosz az egész 9 részes Star Wars-ban aki Anakint nemzette a midi clorianokkal, amit Palpatine aki a volt tanítványa mesélt neki a 3. részben

2015. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért amit a 9-es ír azt be vegyük készpénznek. Valóban vannak teóriák, miszerint Snoke=Plagueis, de ezek csak teóriák, nincs megerősítve a dolog. Egyelőre annyit tudunk, hogy Snoke hozta létre az első rendet, és ő állította át valahogy Ben Skywalkert a sötét oldalra.
2015. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!