Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem fura hogy eddig a...

Csak nekem fura hogy eddig a star wars részekben a rohamosztagosok klonok voltak most meg emberek, akiket elszakítottak a családjuktól?

Figyelt kérdés
Ráadásul Snoke úgy néz ki mintha egy marvel filmből lépett volna ki.

2015. dec. 23. 00:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma hogy ezt már így nem lehet elmondani. Elvileg az expanded universe-t teljesen törölték, de az egyértelműen látszik a filmen hogy próbál belőle meríteni.


Az expanded universe-ben ha emlékeim nem csalnak, a harmadik rész után a Birodalom az 501-es légióval és Boba Fett vezetésével porig rombolta a Kamino-n található klónozó üzemet. (egyetemben a Naboo és a Mustafar bolygón található létesítményekkel)

2015. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-esnek ajánlom ezt az oldalt: [link]


De tessék, kiemeltem neked a lényeget is, lefordítani nem fogom, mert már leírták páran előttem. "The clone troopers who served the Republic became known as Imperial stormtroopers, enforcing the rule of Emperor Palpatine during the early years of the New Order. As a result of their accelerated aging process, the clones were ultimately decommissioned and replaced by recruits several years before the Battle of Yavin."


A lényeg, hogy ez kánon, amint az oldal tetején is láthatod.

2015. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!