Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csináljak, ha muszáj...

Mit csináljak, ha muszáj megnéznem moziban a Star Wars-t úgy, hogy utálom és egy részét se láttam?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, ássatok el élve, de utálom a Star Wars-t :D Elmennem meg muszáj, ha csak nem történik valami.

Mit tehetnék, hogy ne rontsam el mások kedvét, viszont én gyűlölöm ezt a filmet?



2015. dec. 26. 16:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Vedd úgy, mint egy bepillantást a sorozat egy részébe, így némi halvány fogalmad már lesz róla. Nekem még annyi sem, mert én sem kedvelem, és nem is érdekel.


Talán annyira nem lesz szörnyű... ;)

2015. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Kíváncsi lennék, hogy lehet utálni valamit úgy, hogy egy részét sem láttad. Na mindegy :)


Az én húgom sem szereti, viszont a család többi része nagy fanatikus, így karácsony előtti családi program volt múlt hétvégén a mozizás, amire a húgom is eljött. És végignézte, nem szenvedett. A legelcsépeltebb szar limonádé jellegű filmeket is meg lehet nézni egyszer, szóval szerintem simán ki fogod bírni.

2015. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Jogos a kérdés, hogy utálsz valamit ha még életedben nem láttad?


Amúgy vagy kikerülöd, vagy elmész, megnézed, és 2 óra hossza volt az egész. Nem a világ vége.

Barátnőm se szereti, mégis végignézte, azt mondta hogy "elmegy", pedig látszott hogy jól szórakozott. ;)

2015. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

Vonatkoztass el mindentől. Lazulj!

Próbáld úgy nézni, mint egy tv műsort. Annyira rossz úgysem lehet! :)


Ha nagyon nem megy a lazulás, xanax / lsd /...

Ennyit meg tudsz tenni a másikért. Ő is meg fogja tenni érted azt amihez nincs kedve, de érted megteszi majd.

2015. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha pasival vagy, ajánld fel, hogy ezután megnézed vele a New Kids Nitro-t is! :)
2015. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

"Kíváncsi lennék, hogy lehet utálni valamit úgy, hogy egy részét sem láttad. Na mindegy :) "

Mondjuk úgy, hogy a csapból is ez folyik és az elveiddel ellenkezik az, hogy ennyire túlreklámozzák és ráerőltetik mindenkire. Ez lehet egy indok arra, hogy megnézés nélkül se tetsszen.

Ha valóban annyira jó lenne magától is, nem kéne neki Jodás tej, meg R2D2-s vibrátor...

2015. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utolsó nagyon jól leírta, na ezért utálom. Azt hiszem régen az első feléig néztem meg, de nem bírtam tovább. Valóban mindenhol ez van, és még ha nem is láttam, már a tököm tele van a Star Wars-szal... Köszi, akkor majd valahogy megpróbálok nem arra gondolni, hogy utálom. Mondjuk nem egy rövid film, de majd csak túlélem...
2015. dec. 27. 12:31
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Szóval megnézés nélkül utáltok valamit? Szóval ha a kedvenc filmeiteket, játékaitokat, akármiteket túlzottan reklámozták volna megismerésetek előtt, akkor jelenleg nem lenne pl. kedvenc filmetek. Fuck logic. De nekem mindegy, ha nektek így jó, akkor utáljatok úgy valamit, hogy fingotok nincs róla. Azért ész az van. :D Én sem szeretem a túlzott reklámot, a csapból folyást, de annyi eszem van hogy nem sz***rozok le valamit ha nem is ismerem.
2015. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én soha nem szaroztam le. Azt mondtam, hogy nem kedvelem túlzottan, de ez nem azt jelenti, hogy nem jó film. Ha nem lenne jó, gondolom nem lenne híres. Én nem szeretem, ennyi.
2015. dec. 27. 13:37
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

De akkor te nem a filmet nem szereted, hanem a körülötte lévő marketingkampányt, felhajtást. A filmre nem mondhatod hogy nem szereted, mert nem láttad.

De amúgy megértem a felhajtás utálatát, sokakat rosszul érint.

2015. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!