Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csináljak, ha muszáj...

Mit csináljak, ha muszáj megnéznem moziban a Star Wars-t úgy, hogy utálom és egy részét se láttam?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, ássatok el élve, de utálom a Star Wars-t :D Elmennem meg muszáj, ha csak nem történik valami.

Mit tehetnék, hogy ne rontsam el mások kedvét, viszont én gyűlölöm ezt a filmet?



2015. dec. 26. 16:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
És végül megnéztétek? Vagy mikor fogjátok?
2015. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Képzeljétek mégsem megyünk, mert nem érnek rá a többiek :D Ez ám a szerencse! :D Pedig már felkészültem, már be is magyaráztam magamnak, hogy ennyit tényleg kibírok, erre tegnap érkezik a telefon, hogy halasszuk el. Úgyhogy most örülök :D
2015. dec. 28. 13:29
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
megkérdezhetem, ha a star warst utálod, akkor milyen filmeket szeretsz? néhány címet.
2015. dec. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szeretem a gondolkozós filmeket, a drámát, a háborúsat, néhány vígjátékot is. Néhány kedvenc: Az élet szép, Tökéletes Trükk, Az emlékek őre, Ausztrália...
2015. dec. 29. 15:54
 15/17 anonim ***** válasza:
87%

Hát, akkor elég vicces a helyzet, mert amit szeretsz, pont az van az új StarWars-ban is. Háború, de azért vannak vicces jelenetek, és van egy elég drámai vonulata is a történetnek.


Lehet azt utálod a legjobban ebben a filmben hogy talán még a nagy hájp ellenére is szeretnéd.


Ugyanígy voltam tinikoromban a Cameron Titanic c. filmjével. Nem értettem mi az a nagy felhajtás a film körül (és akkor még net sem volt!) Elvből nem néztem meg. De pár évre rá valahogy mégis láttam, és tetszett. Nem lett a kedvencem, de el kellett ismernem, hogy tényleg jól meg lett csinálva a film.

2015. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%
Menj sokszor mosdóba!!!
2015. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
pfff...ez legyen a legnagyobb problémád
2019. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!