Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pokémon 7. évadát és az azt...

A Pokémon 7. évadát és az azt követőket meg lehet találni szinkronosan is?

Figyelt kérdés
A 7. évadtól mindenhol csak feliratos részeket találtam, viszont belefutottam a 10. évad néhány szinkronizált részébe, ezért gondoltam, hogy valahol be lehet szerezni szinkronosat is. Feliratosan nézve eléggé elveszti ez a mese a varázsát, úgyhogy előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!

2016. jan. 4. 15:01
 1/5 Krisipoke ***** válasza:
100%

A legújabb részeket leszámítva mindenből van szinkron, csak éppen angol, német, stb ;)


Mindenesetre azt hiszem, a 7.-től a 9. évadig nem adták le nálunk, szóval... Valószínűleg nem nagyon létezik belőlük magyar verzió. A 11., 12., és TALÁN a 13. évadot leadták itthon is. Illetve rengeteg film is létezik magyarul.

2016. jan. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7. nincs szinkronosan.
2016. jan. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, azért köszönöm :)
2016. jan. 5. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
A 10. 11. és 12. évad le van szinkronizálva, a többi nincs.
2016. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amerikai számozás szerint az RTL megvette a 9. szezonig, de a 7.03-as rész után kukázta. Heti 2 résszel hétvégi reggelenként már nem volt jó nézettsége ilyen hosszú sorozatnak, miközben 2 vagy 3 rész esetén az ORTT 12+ karikát határozott meg, és az RTL-nek - a szokásos félreértelmezésével - nem tetszett a szituáció. Azóta sajnos nem került át senkihez a jog, a Jetix - átugrással - a Diamond & Pearl sorozatot vette meg. A Diamond & Pearl tudtommal már Amerikában is új sorozatnak számít, tehát így nem 10. szezontól fut tovább.
2021. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!