Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Netflixnek mi értelme?

A Netflixnek mi értelme?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom az egy olyan oldal ahol filmeket lehet online nézni jó minőségben havidíj ellenében. Na de csomó olyan oldal van ahol ingyen lehet jó minőségben a legujjabb mozis filmeket nézni.

2016. jan. 7. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Valaki nem lop
2016. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
+ Rengeteg sorozatot is lehet nézni és nem csak jó minőségben hanem rögtön 1080p-ben. Ha itt nem is sokan fogják használni, Amerikában, Angliában rengetegen az biztos.
2016. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Az USA-ba már most rengeteg előfizetője van, de Nyugat-Európába is elég népszerű.

Itthon viszont valóban kérdéses a sikere, már csak az olyan típusú emberek miatt is, mint a kérdező, akik azt hiszik hogy a filmek, és a sorozatok alanyi jogon járnak.

2016. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha ha ugyan azt a 2 dolgot megtudom szerezni de az eggyik ingyen van akkor azt fogom választani :)) Köszi a válaszokat
2016. jan. 7. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Ez kicsit olyan, mintha azt kérdeznénk, mi a DVD vagy Blu-ray értelme. Illetve mi a hagyományos cserekereskedelem értelme, ha lehet lopni is.


A Netflix említett előnyein túl több olyan sorozat is van, ami nem TV-re, hanem kimondottan a Netflix-re készül, ahol másfajta szabályzatok vonatkoznak rájuk, mint egy TV-be kerülő műsorra. Reklám nélkül nézhetjük meg őket, amikor csak akarjuk. Ez sokkal nagyobb szabadságot nyújt mind a készítőknek, mind a nézőknek, és elméletben előteremti a minőségibb műsorgyártás lehetőségét, aminek nem kell a TV szeszélyeihez meg műsoridejéhez igazodnia. Ingyen, illegálisan is le lehet őket tölteni, de az ugyanúgy árt a készítőknek, mintha egy rendes filmet, TV műsort töltenénk le.


Persze én csóró vagyok és nem nagyon szoktam sorozatokat meg filmeket nézni, ezért nekem nem sok vizet zavar, hogy ide is elért a szolgáltatás. De azért mégiscsak előrelépés, hogy elérhetővé vált.

2016. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Ingyen? Kinek? A filmgyártóknak, TV stúdióknak biztos nem.

Attól hogy pár illegálisan működő oldalon valamit ingyen meg tudsz nézni, még maga a tartalom nem lesz ingyenes. Ingyenes akkor lesz, ha a forgalmazó akarja úgy.

Engem nem érdekel, hogy Te hogyan nézed a filmeket, sorozatokat, de azzal azért szerintem illene tisztában lenni, hogy mégis mit jelent az általad is emlegetett "ingyenesség". Sokan tényleg azt hiszik, hogy a filmek alanyi jogon járnak...

2016. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nem nem és nem.. Nekem van ingyen :) Mert tudod nem fizetek érte hanem "illegálisan megnézem/ le lopom" :)
2016. jan. 7. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésedet... Mert LEGÁLIS. Mit nem lehet ezen érteni?
2016. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!