Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb sorozat az...

Melyik a legjobb sorozat az allábbiak közül:The Walking Dead, Trónok harca, Totál szívás, The 100, Sense 8, Teen Wolf?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 07:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Itt van most például az új Syfy sorozat (The Expanse). Ez is elég ütős lesz. Kb az űrben játszodó trónok harca. :) Sikeres könyv alapján megkreált.
2016. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tényleg egyén függő szóval felesleges azt fikázni akinek nem jön be.Persze csak ha kultúráltan írja le.Na nézzük akkor:

-Walking dead a kedvencem szóval én azt mondom

-Trónok harca:jól indult de ahogy egyre jobban eltért a könyvektől egyre rosszabb lett szerintem

-Breaking bad:nehezen indul be de a végére már nem olyan rossz.Számomra egyszer végignézhető sorozat csak

-The 100:jó sorozat alig várom a 3. évadot :)

-Sense8 és Teen wolf:nem láttam őket.

2016. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Csak a Breaking Bad/Totál szívást és a Trónok harcát ismerem. A Breaking Bad nagyon tetszett, a Trónok harca akkor jó lehet,ha a könyveket nem ismered hozzá, mert azokhoz képest elég gyenge.
2016. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Teen Wolf :D

Persze nem minden karakter /célzok itt Scott-ra/ nyerte el a tetszésem, de az alábbiak közül ez a legjobb. Az alapsztori, ahogy Jeff Davis kialakítja a rengeteg szereplő, rengeteg háttérsztoriját. Az, hogy hogyan fejlődnek, hogy mennyi mindenen mennek át .. elképesztő. Én szerintem ez nem egy tinisorozat. Ez egy olyan sorozat, ami egy baromi sablonos vérfarkasos alapon indult és egy baromi egyedi vérfarkasos sztorivá lett. Alfa, Béta, Omega. A nap, a hold, az igazság. Már-már belém égtek ezek a mondatok. A szimbólumok, a színészek.. minden hihetetlen. Ha gagyu farkasos sztorit szeretnék nézni biztis nem ezt választanám mert barmori csalódnék. Inkább a Twilight-ot.. na az egy rakás szar volt :'D De a Teen Wolf.. az más. Az a tinikről, a természetfelettiről, egy más világról szól és mégis olyan mindennapinaj érzed közbe. Én egyértelműen a Teen Wolf-ra voksolok :D

2016. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 cseriii válasza:
Trónok harca!
2016. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%

Walking Deadnél nincs jobb szerintem. Még a Trónok harca sem jobb!


Alig várom, hogy folytassák. Addig:

[link]

2016. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A breaking bad szerintem is nagyon vontatott és többnyire unalmas.

Az utolsó előtti évad jó benne,amikor a legtöbb izgalom van,de az első évadok nagyon unalmasak...

2016. ápr. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem láttam mindet, úgyhogy nem tudok objektív választ adni. Illetve azért sem, mert már a téma eléggé befolyásoló nálam. A The Walking Dead például az egyik legnépszerűbb sorozat manapság, ezt nem vitatom, nekem viszont a zombikkal már akkor tele volt a tököm, amikor elkezdődött. Alapból nem érdekel ez a téma annyira, és addigra már több ilyen filmet, számítógépes játékot stb. is láttam. Ellenben a Trónok harca például nálam telitalálat. Ez a medieval fantasy, ami nagyobbrészt teljesen realisztikus középkor-ábrázolásból, kisebbrészt fantasztikus elemekből áll, egyszerűen szenzációs. Már a könyvek egy részét is végigolvastam, annyira megtetszett. Pedig a klasszikus fantasy, például Tolkien művei megint csak nem kötnek le. A Gyűrűk Ura filmeket még végignéztem, de annyi elég is volt abból a világból.
2016. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!