Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Közös filmezés? Melyik lehet...

Közös filmezés? Melyik lehet ez a film?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elnézést hogy ide írok. De a barátnőmmel szeretnénk,közösen filmet nézni. Azonban nem találjuk azt a bizonyos filmet. Nagyon régen láttam már. Csak annyira emlékszem, hogy voltak benne különböző szellemek. Volt benne vak is meg olyan aki, baseball ütővel nyomatta. Ha minden igaz egy házban játszódik, bizonyos területen mindig más szellemek jelenek meg. Valami ilyesmik voltak benne, nem tudom biztosra mondani. Olyan címre emlékszem hogy a 9 halott. Erre a címre-rá kerestem de semmi. Azt hiszem egy elátkozott házban játszódik,ahol különböző szellemek más más képességekkel rendelkeztek. Horror jellegű volt.

2016. jan. 30. 19:57
 1/2 anonim válasza:
100%
13 kísértet c. filmre tippelnék. Bár szerintem nem az lesz.
2016. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm ez az.:)
2016. jan. 30. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!