Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harcában mi ez a...

A Trónok harcában mi ez a rózsaszín levél?

Figyelt kérdés
Csak a sorozatot láttam
2016. febr. 2. 09:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

persze, hogy nem Brienne öli meg...ki mondott ilyet? :) a sorsa lesz ugyan az, ugyanúgy mint Sandor esete a sorozatban, más karakter hozta ugyan abba a szituációba, de a sorsa ugyan az lett


még ha nem is láttuk meghalni, totál más a két helyzet, mivel míg Arya őt hátrahagyta élve, addig Brienne pedig lesújtott a kardjával Stannisre

2016. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

Semmi újat nem mondtál amúgy. Azt eddig is tudtuk, hogy Stannis él a könyvben a kiadott Theon fejezet miatt. De mint Martin is mondta más az időrend ott. :P


kiváncsi vagyok, hogy ilyen kérdésre a hozzád hasonlók milyen más választ várnak? :) mondta volna hogy ''ja nálam is halott, meghal'' akkor meg kapná az ívet fanoktól hogy kösz a spoilert stb.

2016. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%

Aha, mert az nem spoiler, ha a sorozatban spoilerezik el. Hogyne...

Már miért lenne ugyanaz a sorsa, amikor leírta, hogy nem?

2016. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
Azért amit írtam. Mi lenne ha lenyilatkozná az ellenkezőjét? Valószínűleg elvesztene pár olvasót, azzal, ha előre megmondaná, hogy a könyvben is ez történik ezzel meg azzal. :) A sorozat pedig azért más e téren, mivel vannak hozzád hasonlók akik még most se fogták fel, hogy pl. Stannis meghalt. Ha mutatták volna akkor mégnagyobb lett volna a felháborodás amit nem akartak. Így a sok értetlen még tud vitatkozni rajta az új évadig. :)
2016. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

Hiszen ezzel is elmondta, hogy mi lesz a könyvekben: másképpen alakul a sorsa. :) Tehát amit felhozol érvként, abban semmi logika sincs.


Tehát szerinted a sorozat nem tiszteli azokat a nézőket, akik olvasták a könyveket és tartották a nézettséget az első pár évben? ;) Mondjuk ebben igazad van. Dumb és Dumber már nagyon elszállt. :)


Mindenesetre az egyetlen értetlen itt te vagy, aki nem tudja feldolgozni, hogy a sorozat és a könyv már más. :)

2016. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem. Minden amit én írok az az igazság. Abból is látszik, hogy te csak itt idegeskedsz, hogy megpróbálsz ugyan úgy írni mint én. (hehe, meg ugyan olyan smiley-k)

Dumb és Dumber? Nahát...micsoda egyéniség. Igazi rosszfiúval van dolgunk. A tudatlanok beszólása ez csupán, akik azt hiszik jobban ismerik a történetet azoknál, akik személyesen Martinal beszélték át a történetet évekig és vitték vászonra hogy a hozzád hasonlók egyáltalán megnézhessék.


A sorozat pedig pont hogy azzal tisztelte meg a nézőket(és a könyvet), hogy nem mutatták konkrétan Stannis halálát. Esélyt adva ezzel Martinnak, hogy az új évadra kiadhassa az új kötetet, amiben majd mindenki olvashatja, hogy Stannis tényleg meghal.

2016. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%

Amit én írok, az az igazság. (Hűha, most űbereltelek. Sakk-matt.) És ráadásul cseppet sem vagyok miatta ideges, veled ellentétben. (Különben már nem kötekednél teljesen feleslegesen valami olyasmi miatt, ami itt nem is kéne, hogy téma legyen.) :D

(+Én eredetibb voltam, mint te, mert kacsintósat is beraktam.) ;P


Már nehogy rosszfiú legyek, mert más véleményem van, mint a sorozatos fanbojoknak és fangörlöknek. (Ha már ugyanannak az írása, kísértetiesen emlékeztet ez a reakció a dumb és dumberre a wic-netesek reakciójához.)

Az hogy átbeszélték, még nem jelenti azt, hogy ugyanaz az elképzelésük és azt, hogy mindenkinek istenítenie kellene a munkájukat, mert akad benne hiba bőven. Nyugodtan imádd, de ne csapd már ki a hisztit, ha valakinek nem pont úgy jön le.


A hozzám hasonlók megnézhessék? Nincsenek hozzám hasonlók. Csak én vagyok. :P

Más meg megint más.

Nem létfontosságú számomra a sorozat, nem tettek ők szívességet azzal nekem , hogy megcsinálták. Maradj már egy kicsit a földön két lábbal.

(Elképzelem a szituációt, amikor a szülinapi puncsos tortán elfújom a gyertyákat 2009-ben és azt kívánom, hogy megkaphassam 2015-ben a Dumb és Dumber "bad pussy" jelenetet...xD)


A sorozat nem tiszteli meg semmivel sem az olvasókat, ha erre gondolsz. Simán elspoilerezhettek dolgokat (a saját levezetésed alapján is), miközben 5 évig mindenki elvárta, hogy azok a csúnya könyvolvasók ne tegyék tönkre a nézők élményét azzal, amit tudnak előre. Ha mégis elszólta valaki magát, akkor izzó piszkavasakkal kergették a máglyára.

De a saját, logikátlan (?) logikád alapján sem mutattak semmi tiszteletet. Na mindegy, nem mintha a tisztelet kölcsönös lenne.


[link]


Píííísz! :)

2016. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%
Hát ez se jöttbössze mivel te kezdted az egészet amikor a tökévetes válaszomra reagáltál tudatlanul. Észérvekkel nem lehet téged mert nem érdekel más véleménye. Csak hajtod a magad idióta magyarázatait. Az értetlen te vagy. Elég megnézni hányan értenek egyet veled és hányan velem. :) A válaszodat már nem nézem meg. Törlöm a kérdést a többi közül, mivel megadtam a kielégítő válaszokat.
2016. febr. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!