Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ez igaz? , , Ki...

Szerintetek ez igaz? , , Ki az animét szereti, rossz ember nem lehet"?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
simán . hol láttál anime fanokat akik bunyóztak? vagy molesztűltak valakit?
2016. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Akik nem szeretik az animéket, azokkal elég nagy bunkók. Szóval nem, ez nem igaz.
2016. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem attól lesz jó/rossz ember hogy animét szeret. Ez a belsőn múlik. Nem az izlésén.
2016. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt sok retardált anime rajongó van. Ez önmagában nem határoz meg semmit.
2016. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan hülyeség ez az állítás, mint ez: "Aki az állatokat szereti, rossz ember nem lehet"

A második világháborúban egy nagy jelentőségű személy is szerette az állatokat (volt is neki egy kutyája), és mégis több koncentrációs- és megsemmisítő tábort nyitott, ahol milliónyian halhattak meg.

2016. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval csak én úgy ismertem: Ki a virágokat szereti rossz ember nem lehet.

Animések és nem animések közt is vannak hülyék és normálisak.

Amúgy nem azokat szóljuk le akik nem szeretik az animéket hanem azokat akik hangot is adnak neki (elég kultúrálatlanul) vagy lenéznek minket (jaj mesét néz), és a többi baromság miatt. Aki simán nem szereti azzal nincsen baj.

2016. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!