Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fairy Tail Gildartsa-al mi is...

Fairy Tail Gildartsa-al mi is van pontosan?

Figyelt kérdés
Most ott tartok ahol a Fairy Tailban mikor az óriások földjén vannak és Ezra gyerekké változott. Szóval még bőven nem a Tartaros részeknél járok....Annyi lenne a kérdésem hogy mikor Natsuék visszatértek a szigetről még anno akkor Gildartsal mi történt. Nem mondanak semmit sem róla vagy csak én nem figyeltem elég jól? :D

2016. febr. 5. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Megint elment egy száz éves küldetésre. Sok értelme nincs is (jelenleg?) a karakterének, Mashima kicsit túllőtte az erejét.
2016. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én végigolvastam/néztem az animéjét/mangáját (vagyis addig ameddig kint van) és a szigetes részek óta egyszer szerepelt, de akkor sem volt különösebb szerepe.
2016. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem értem amúgy Gildartsot, úgy állítják be hogy legendás mágus aki világ legnehezebb küldetéseire megy, az ereje sokkal nagyobb Natsu erejénél és mégis csak egy ellenfelet gyűrt le.
2016. febr. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!