Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Péntek 13...

Mi a véleményetek a Péntek 13 remake-ről?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy nem jó,meg semmi köze nincs az eredetihez.Nem tudom,én nem sok eltérést látok.Kicsit tényleg sok benne az erotika,meg Jason kicsit megváltozott(szerintem pozitiv irányba),de ettől még jó.De pl.a Rémálom az Elm utcában remake tényleg gyökeresen eltér az eredetitől.

2016. febr. 7. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az alapvetően nem baj, ha eltér az eredetiről. Sőt, Jason felújítása is tetszett.

Talán csak egyszerre túl sok mindent zsúfoltak bele. Habár még mindig jobb volt a helyzet, mint a Halloweennál, ahol a film feléig nem is látjuk Lauriet. Mintha két filmet gyúrtak volna össze, mert külön-külön nem voltak elég hosszúak. Brrrhhh...

A Péntek 13 meg elsieti, első két részt lenyomják kb. 5 perc alatt. xD

2016. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!