Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Agymenők (the big bang theory)...

Agymenők (the big bang theory) miért nem tetszik?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan imádják, de én nem. Megnéztem pár részt, picit erőltetetten, hátha majd beindul és megtetszik, de sajna nem. Néha van benne egy-két jó poén, de ott is a géphang annyira idegesítő, hogy azt leírni nem tudom. Konfliktus vagy feszültség pedig egyáltalán nincs benne, úgyhogy kb 0 izgalom. Ti mit szerettek benne annyira? Vagy nekem van ilyen fanyar humorérzékem?

2016. febr. 9. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jöhet be ugyanaz. Pl. én sem értem, hogy mit esznek az Archeren meg a hasonlókon.

De az Agymenőket meg szeretem.

(Feszültséget mondjuk fura, hogy ettől vársz, mert ez egy szituációs komédia. Teljesen más a műfaj lényege.)

Egyébként én bizonyos karaktereket szeretek benne (Sheldon, Amy, Emily, a többiek nélkül meglennék). Szóval főleg miattuk nézem.

2016. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!