Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Deadpool maszkja illetve...

Edem11 kérdése:

Deadpool maszkja illetve ruhája szerintetek milyen anyagbol lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék ha betudnék szerezni egy hasonló maszkot:D

2016. febr. 21. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát ha fejbelőnek akkor visszanő a maszk?
2016. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon okos lehetsz:DDD csak szimplan tetszik,es örülnék ha betudnam szerezni:D tudom h szarkazmus stb,de ez nagyon szar volt
2016. febr. 21. 00:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Whatever. Van pulcsijából másolat, aminek a kapucnija maszkként is funkcionál. Ebay tele van vele.
2016. febr. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt vágom,pulcsim meg sapkam mar van,csak egy ilyen maszk jolenne :D
2016. febr. 21. 01:12
 5/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A filmes maszk szerintem a szeme körül lévő fekete rész az bőr lehet , és olyan textil féleség a piros :D
2016. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia minden a ruhán bőr, de amíg a piros részen látszik a ,,szabás" addig a fekete az a szokványos bőr. A maszk hátulja pedig tépőzáras.

Hasonló maszkot tudsz szerezni egy maszkmesternél, aki ugyan így meg tudja neked csinálni, viszont egy normális maszkmester, aki szépen dolgozik és megbízható, az nem fogja ezt a maszkot elválalni 120.000-Ft alatt. Ezek a maszkok 100.000 forint felett mennek bőven. Én anno a Paydayből rendeltem Wolf maszkját, úgy megcsinálták, mint az eredeti, még a szeméhez szemüveglencsét is kaptam a takarás miatt, sőt még a pánt is ugyan úgy volt elkészítve, mint a játékban és az került 213.000 Forintba. Remélem tudtam segíteni.

2016. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Makkay válasza:
A piros részek perforált bőr a fekete pedig sima bőr. A maszk szintúgy. Viszont felejtsd el h találsz piros színű bőrt. Lehetetlen. XD Plusz elég nehéz a légzés a bőr alatt. XD
2016. aug. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Latex. Nem bőr.
2017. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!