Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy került elő Anakin régi...

Hogy került elő Anakin régi fénykardja?

Figyelt kérdés
Elméletileg az a fénykard megsemmisült,amikor Vader levágta Luke-nak a kezét, vagyis inkább leesett a francba,de akkor is ezt szerintem nem gondolta át a kedves rendező úr.

2016. febr. 21. 18:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

megtaláltam a lényeget :)

"Luke used the lightsaber for three years during the war with the Galactic Empire, until he lost it in a duel with his father on Cloud City. The lightsaber fell into the bowels of the city, where it was recovered and found its way into the hands of the pirate Maz Kanata."

[link]


újra itt vagyok, 03-15 21:04-kor írtam az előzőmet :)

igen, én is nagy SW fannak tartom magam, és sok más filmrészleten is ugyanígy elagyalgattam már :) köszi a dicséretet érte xD :)


ami viszont a komifolytatásokat illeti, hát én még mindig ugyanolyan fannak tartom magam mint 2015.XII. előtt is voltam, sztem ezt nem változtatja meg az, hogy nekem tetszett a VII. rész (is)...

2016. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Èrdekes ,hogy mindenkinek ennyire pozitìv a vèlemènye a filmröl.Akkor a Disney zseni volt ,hogy megvette,ès beletolt több milliòt az effektebe (Ami tènyleg jò),mert avval mindenkit elvakìtottak,ès az akciò lett a lènyeg nem a törtènet.. Ès az utolsò jelenet, na az volt nekem a hab a tortán. A trailer -ben több a szìnèszi tejlesìtmènye a Mark Hamilnek mint a rendes filmben,na ott majdnem sìrva fakadtam... Legalább mondhatott volna valamit ,hogy Hello èn vagyok Luke, vagy egy fingás. A film vègèn nekem az volt a vèlemènyem,hogy nem csoda,hogy az a rákos SW fan aki láthatta elöbb az másnap meghalt..
2016. márc. 20. 14:48
 23/23 Pongrácz Gergely válasza:

Anakin kardja leesett egy gáz bolygóba, a szellőző rendszerek mind kifelé vezetnek ahogy Luke is majdnem leesett. Semmi nem utalt arra hogy a kard esetleg nem esett le vagy valahol elaladt a rendszerben....


Ha leesett elpusztult mert a gázbolgyó mélye felemésztette volna. Ez is egy megmagyarázatlan dolog.

2019. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!