Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Amerika Kapitány: Polgárháb...

Az Amerika Kapitány: Polgárháborúban meghal Jeremy Renner/Clint Barton/Sólyomszem?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne a dolog,mert nekem ő a kedvencem a Bosszuállókból ás mint szinészből is Jeremy Renner a kedvencem,légyszi fontos lenne!

2016. febr. 25. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted van olyan létező ember aki már látta a filmet?
2016. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,de gondoltam van aki olvasta a képregényt
2016. febr. 28. 10:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is írta....ezt nem lehet tudni.

Már csak azért sem, mert ami a képregényekben van, és amit a filmekben látunk, az sokszor köszönőviszonyban sincs egymással.

Például a Csodálatos Pókember 2. filmben egy fekete színész játszotta Elektro szerepét, miközben a képregényben fehér a pali...

Aki megölte Gwent, az a filmben Harry volt, Peter barátja, míg a képregényben ezt Harry apja, Norman Osborn tette stb.

Az Acélemberben is szinesbőrű játszotta Perry White-ot, miközben a képregényben fehér a pali...

2016. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm mind2 válaszolónak
2016. márc. 2. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a 2. trailerben, amikor Skarlát Boszorkány Vízíó-t próbálja legyőzni, akkor a bal alsó sarokban Skarlát Boszorkány lábánál ott fekszik egy ember. Nagy valószínűséggel Sólyomszem az, ettől függetlenűl szerintem nem fog meghalni.
2016. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2016. márc. 19. 13:32
 7/10 anonim válasza:
Nem fog meghalni kicsit sem beszélnek a háláláról és a képregényekben sem hal meg szóval a válasz :nem
2016. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!!!!!!
2016. márc. 25. 18:20
 9/10 anonim válasza:
nem hal meg sneki láttam sanyolul tegnap végén egy nagy csattanó lesz kapitány kimenti solyómékat a börtönből azt enyi
2016. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kapitány a király! vasember meg elbújhat!
2016. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!