Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondják azt sokan hogy...

Miért mondják azt sokan hogy az Aljas nyolcas egy Kutyaszorítóban copy?

Figyelt kérdés
Én semmi hasonlót nem láttam bennük azt leszámítva hogy Madsen és Roth is szerepelt benne... még esetleg azt hogy van egy áruló de ebben nem is egy volt... Nem értem. Kinek mi a véleménye?

2016. febr. 28. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Mert nagyrészt egy helyszínen játszódik.
2016. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A párbeszédek nem közönbösek, mint a kutyaszorítókban, hanem szépen fel van építve. De ha valakinek arra hajaz, akkor nem véletlenül jutott eszébe.

Nekem más filmek jutottak eszembe, de nem mint kópia, csak néhány snitt erejéig, hogy hasonlít.

2016. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "hasonlóság" érthető, hiszen mindkettő Tarantino film. Nekem szinte mindegyik filmje hasonlít egy picit egymásra. És ez egyáltalán nem is baj :) A Tarantino filmek úgy jók, ahogy vannak :D
2016. márc. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!