Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Originals sorozatot...

A The Originals sorozatot mennyire érdemes úgy nézni, hogy a Vámpírnaplókat nem láttam?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a Vámpírnaplókat. A 2. évad elején tartok, de nekem nem tetszik. Túl szappanos, meg a főszereplő csaj is idegesít. A The Originals viszont egész jónak tűnik, csak egy kicsit félek, hogy később nem fogom érteni majd a Vámpírnaplók kihagyása miatt.

Vagy ettől nem kell tartani?



2016. márc. 13. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nincs túl sok átfedés, szerintem értenéd anélkül is

amúgy az originals szerintem is sokkal jobb, a vámpírnaplókat csak azért nézem, mert egyrészt megszoktam, másrészt meg mindjárt vége, így már befejezem

2016. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is nézem mindkettőt, szerintem nyugodtan kezd el az Originals-t, két külön szálon fut a két sorozat, érteni fogod. :)
2016. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. márc. 24. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nézd.:) A Vámpírnaplókat kár végigszenvedni,még a legnagyobb rajongók is azt mondják,hogy az 5.évadtól kifulladt.:D Hát,engem már a 4.se szegezett a monitor elé túl nagy lelkesedéssel.:D The Originals viszont nagyon jó,illetve ez a 3.évad már elég gyengécske,de még mindig jobb,mint a Vámpírnaplók.Megszokásból nézem,meg ha már 7 és fél évadot végigszenvedtem,nem most hagyom abba.:D
2016. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!