Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendben érdemes...

Milyen sorrendben érdemes megnéznem a Star Wars filmeket?

Figyelt kérdés
Tudom, (legalábbis remélem, h jól tudom) hogy az eredeti Star Wars trilógia után csináltak egy "előzmény" trilógiát. És ugyebár nemrég jelent meg a The force awakens. Azt láttam a moziban. Most viszont elhatároztam, hogy megnézem a többi részt is. Az lenne a kérdésem, hogy a megjelenés sorrendjében, vagy időrendi sorrendben nézzem meg? Remélem értitek mire gondolok. Köszi a válaszokat! :)

2016. márc. 16. 19:20
 1/7 anonim válasza:
Időrendi sorrendben nézd, ne megjelenés szerint, úgy érthetőbb a történet.
2016. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta már láttam, hogy csomó ilyen kérdés van fent, nem is tudom miért nem néztem meg.
2016. márc. 16. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Megjelenési sorrendben. Egyrészt csomó rész értelmetlennek fog érződni a régi részekben, ha időrendben nézed, márpedig a régi részeket igazán ki kell élvezni, mivel sokkal jobb a sztorija az újaknál. Másrészt, nem tudom, hogy te hogyan viszonyulsz a régebbi filmekhez, az tagadhatatlan, hogy a régi SW trilógia látványa még mai szemmel is pazar, de lehet neked az új részek után már nem jönne be, így ebből a szempontból is a megjelenési sorrendet javaslom.
2016. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csavarnék egyet a dolgon.

A legjobb sorrend: 4-5-1-2-3-6


Én biztos, hogy így nézném ha még nem láttam volna. Csomó előnye van. Viszont nem akarok spoilerezni.

2016. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én időrendben nézem, ma végeztem a negyedikkel az első 3 után elég kiábrándító volt pl kenobi-vader csata xd


történetileg semmivel nem nyújtott többet ez a régi rész mint az első 3 szerintem ezt csak azért mondják mert nosztalgiáznak és nekik sokáig ezzel a 3-mal kellett beérniük

2016. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Süle Dominik ***** válasza:
1-2-3-4-5-6-7
2016. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ebben a sorrendben nézném:

4-5-1-2-3-6-7

Az 5. és 6. rész között jól működik flashbackként az új trilógia.

2016. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!