Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spoiler, most tényleg meghalt...

Spoiler, most tényleg meghalt a Daryl (walking dead)?

Figyelt kérdés
Én komolyan kisebb szívrohamot kaptam. Mondjátok, hogy csak szívatnak minket, és nem halt meg! Ha igen, akkor nekem ennyi volt a walking dead...

2016. márc. 28. 16:52
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:

Remelhetoleg csak a vallat lotte meg az a nyomorek, es nem halt meg

En is igy vagyok vele , ha meghal, vege a twd-nek...

Es a fel vilagnak is tuti ez a kerdese..

A valaszt meg csak egy het mulva tudjuk meg

Viszont (valoszinu) ez is olyan , mint amikor Glennre raesett Nicolas

Ha tenyleg meghalt volna , akkor mutattak volna rendesen , es nem az utolso 3 masodpercben

2016. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
A vállát lőtték meg ez tuti, ha nem zavar a spoiler a 16. résszel kapcsolatban, akkor olvasd el: [link]
2016. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm, most azért megnyugtattatok kicsit, bárcsak úgy lenne, ahogy ti mondjátok! Istenem, ez a hét fog elmenni a leglassabban...
2016. márc. 28. 18:16
 4/31 anonim ***** válasza:
A vállát lőtték meg. Ha meg is hal, akkor az egészen biztosan az évadzáróban lenne, mert minden hatalmas durranás akkor történik. De őszintén szólva, szerintem őt nem mernék megölni a készítők.
2016. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
56%
Mi ez a szöveg, hogy egy karakter halála miatt abbahagytok xy sorozatot? Amikor épp nem ő van a képernyőn akkor azt nem is nézitek vagy mi? Egyébként meg nem tudom mit aggódtok Daryl miatt, sajnálatos módon esélytelen, hogy a készítők bármikor is megölnék a karaktert...
2016. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
A spoiler-es cikk alapján Rick, Carl, Glenn, Maggie, Michonne, Daryl, Abraham, Eugene és Aaron lesznek ott, ezek közül legnagyobb eséllyel Glenn vagy Daryl indul esetleg még Abraham lehetne, de én őt nem tartom valószínűnek, hogy kírják. Szóval valamelyik kedvenctől kell hogy búcsút vegyünk..én személy szerint Glenn-re tippelek, Daryl jó pénz a sorozatnak nem hiszem, hogy kiírnák, utána a kis 14 évesek rinyálnának. Azt meg, hogy valaki amiatt nem nézi a sorozatot, mert xy meghall oltári nagy baromságnak tartom...
2016. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Daryl a fanok kedvence. Ergó Halhatatlan. Amúgy ha tetszik ha nem, ő egy nemlétező karakter jelenleg. Mindig ott van, de mint segéd, vicces hgoy akár hogy filler karakter nem csináltak neki solo jelenetet soha.
2016. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%
Nekem Glenn nem tetszett már az elejétől, őt nyírják ki, Carol-t meg hozzák vissza, különben atomot dobok mindre! :D
2016. márc. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%

Hát igen szomorú ha valaki csak amiatt abbahagyja hogy meghal a kedvence..Az én kedvencem már 2 évadja fejetlen mégis nézem.

De amúgy nem halt meg.Viszont az évadzáróban lehetséges.

2016. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Egy biztos: az evadzaro brutalis lesz :D

Szerintem sem olnek meg Darylt. Sokkal fontosabb szereplo mint Glenn vagy akar Carol. En igy latom

Szerintem Glennt olik majd meg. Mi lehetne meg durvabb Maggie szamara azon kivul hogy elvetelt? Hogy meghal a ferje.

Meg Carolra tippelek talan en ot nem igazan csipem,nem siratnam meg :( Glennt mar igen,Darylrol ne is beszeljunk

HETFOT!! Ah, nembirok varni :D

2016. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!