Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spoiler, most tényleg meghalt...

Spoiler, most tényleg meghalt a Daryl (walking dead)?

Figyelt kérdés
Én komolyan kisebb szívrohamot kaptam. Mondjátok, hogy csak szívatnak minket, és nem halt meg! Ha igen, akkor nekem ennyi volt a walking dead...

2016. márc. 28. 16:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Negan azt mondja valakinek, hogy szarul néz ki és talán őt kéne megölni - szerintem itt Daryl-re gondol. De nem hiszem, hogy őt választja.


Addig senki nem halott, amíg a Talking Dead-ben nincs benne az In Memoriam-ban.

2016. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
47%

Nem, nem, nem bírom már, elegem van, engem verjenek agyon, mert ezt nem bírom. Már fekélyem van ettől a sok várakozástól. Daryl nem halhat meg, mert we riot, de egyébként sem.


Glenn pedig, istenem, Glenn, annyit változott, az elején még kis idióta volt, most meg már felnőtt, voice of reason, most ölt először embert, nem érdemli ezt meg, legalább egyetlen embert hagyhattak volna, akinek a gyilkolás nem megy olyan könnyen, mint a rágózás. Még a szakálla sem nőtt ki rendesen, nem halhat meg, tavaly is olyan rossz volt csak várni, hogy mi a faasz van, hát mi az istent műveltek, Talking Dead-ben nincs ott, de a credit-ből kivesszük? Hogy Scott Gimple is dögölne meg helyben.


Mert el kell menni mindig megbosszulni mindent, hogy tűnne el megint az a qrva büdös motor. Nem tudna a seggén ülni öt percig. Meg szexuális zaklatnám a koszos redneck fejét, de olyan hülye, mint a seggem. Mert ha nem megy, nem követik, nem kapják el Glenn-t. Ahhoz képest, hogy erdőlakó tracker, MINDENKI meghal, akit rábíznak. Ó, Denise, biztonságban érzed magad vele? Qrvára nem kéne! Hacsak nem vagy képes magadat megvédeni, Daryl-lel kirándulni menni olyan, mint narancsot látni a Keresztapában.


Qrva életbe már, mindjárt fejjel nekiszaladok a falnak, hogy hétfőig nyugton legyek.

2016. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, nagyon jót nevettem a válaszodon :D
2016. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Egyik főszereplő kizártnak tartom, hogy kiírják.


Valószínűleg csak megsérül.


Mint Glenn esete majdnem, hogy izguljunk kicsit.

2016. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Hát... nem lettünk sokkal okosabbak. Októberig ehetjük a kefét.
2016. ápr. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Kapják be a f aszomat!!!
2016. ápr. 4. 17:35
 17/31 anonim ***** válasza:
A végén,miközben Negan elintézi az áldozatát,nem Maggie sikoltozik a háttérben?:(
2016. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Mikor Negan elkapja, mintha a kiválasztott nyögne egyet. És én úgy hallom, hogy vékony férfihang, olyan, amit csak Glenn és Aaron tudhat produkálni. De ez persze lehet sok minden: félrehallás, megvezetés, tévedés (részemről), és változtathatnak is a forgatásig. Szóval, most: tavasz vége... egész nyár... ősz eleje...


#16: Ámen!

2016. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
[link] ...a Gamestar oldalán közzé tettek egy videót amiben fel vannak erősítve a hangok, elméletileg Glenn lesz, de a kommentek alapján lehet akár Abraham is, mivel ahogy láttuk az első ütést elkég jól bírta, az emberek közül meg csak neki van olyan "testalkata", hogy kibírja
2016. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Glenn is elég jól kibírja.Lásd képregény.
2016. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!