Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az az anime amit...

Melyik az az anime amit legkevésbé ajánlotok lányoknak?

Figyelt kérdés

Ami olyan mint pl. a fiúk esetében a Boku no piko.

Ha már én szenvedtem, szenvedjen ő is. :D


2016. márc. 29. 06:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján csak annyit tudok mondani, hogy yurit xd ((vaagy. a Gyo című movie))

Én is lány vagyok, de szerintem teljesen egyénfüggő, hogy ki-mitől akad ki (van olyan lány ismerősöm, aki kizárólag shoujot nézett, és teljesen kikészült attól, amikor Aoi Bungaku-t néztem xd)

Ha esetleg leírnád, hogy milyen műfajokat szokott nézni, akkor talán tudnék ajánlani párat ^u^

2016. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hárem, ecchi féle tömegyártottak nem jönnek be. Itt is vannak kivételek, de sajnos több az igénytelen csöcsdobálás. Fiúknak persze ez jobban bejön általában de, náluk is van aki futva menekülne inkább.

Szóval ha legszívesebben leütném az összes szereplőt akkor nekem nem jön be az adott anime.


Pl.:

To Love-Ru

Sekirei

Freezing

2016. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Eiken. :D
2016. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
seikon no qwaser
2016. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Seikon no qwaser

Te atya úr isten... Az a helyzet hogy azt már mind ketten ismerjük, és valójában attól én jobban visszakoztam mint ő XD

2016. márc. 29. 22:56
 6/8 anonim ***** válasza:

School Days

Szenvedni fog. Garantálom.

2016. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
attól én is szenvedtem
2016. márc. 31. 04:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ideges voltam, kompletten ordítottam a monitoromra pedig nem vagyok igazán ideges típus, főleg nem sorozatokra vagy filmekre.
2016. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!