Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek meghal daryl a...

Szerintetek meghal daryl a the walking dead-ben?

Figyelt kérdés
(6.évad 15.rész) SZerintem csak a vállát lövik meg hogy érdekessé és izgalmasabbá tegyék a történetet,de ez csak az én véleményem.Arra lennék kiváncsi,hogy ti mit gondoltok?meghal Daryl vagy nem?

2016. márc. 29. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most még nem halt meg de az évadzáróban lehet meghal.
2016. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hááát...az nagyon nem lenne jo
2016. márc. 29. 10:35
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Az első három évad volt jónak mondható.
2016. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

1.Továbbra is jó a sorozat

2.Rohadtul nem kapcsolódik ide amit írtál szóval trollkodjál máshol.

2016. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. igazad van! Nem kell fölöslegesen...
2016. márc. 29. 16:27
 6/15 anonim válasza:
remélem nem hal meg, mert nekem ő az egyik kedvencem a sorozatból.
2016. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem is ő a kedvencem...és én is nagyon remélem hogy nem fog meghalni. egyébként rájöttem hogy most biztos nem hal meg mert csak az arcát mutatták és azt hogy hol lőtték meg azt nem...szerintem ez is olyasmi lesz mint amilyen a Glenn-es volt...csak el akarják hitetni a nézőkkel hogy meghalt és közben meg nem...remélem hogy az évadzáróban sem fog meghalni...de ha meghalna akkor abból nagyon nagy botrány lenne mert sok de tényleg nagyon nagyon sok embernek ő a kedvenc szereplője a The Walking Dead-ből
2016. márc. 29. 19:31
 8/15 anonim válasza:
Nagy vószínűséggel nem fog meghalni! Aki nem tudná ő egy sorozat készítői által kitalált szereplő, mert az alap sztoriban nem szerepel (a képregényben) ez nem off csak tájékoztatás és kell a következő mondathoz. :D Annak ellenére, hogy kitalált szereplő és úgy biggyesztették bele a sorozatba, ő a legkedveltebb ha hiszitek ha nem neki van a legnagyobb rajongótábora! Bár mivel úgy úsztatták be a sorozarba így könnyen ki is vehetik de nem fogják, mert nagyon lemenne a nézettség.. Csak annyit tudok mondani, hogy imádkozzunk hétfőig, hogy ne egy külön álló részt adjanak le hanem folytassák az előzőt :D
2016. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Szerintem sem hal még meg, ha meg is fog valamikor az sokkal menőbb halál lesz mint, hogy a macsó Daryl Dixon-t egy ilyen girnyó hátulról lelövi. Glenn-ért jobban aggódok...
2016. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szomorú ha valaki azért hagyja abba mert meghal a kedvenc karaktere..Az ilyeneket hívom divatrajongónak.Az én kedvencem már 2 évadja halott mégis nézem még mindig és szeretem.
2016. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!