Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek meghal daryl a...

Szerintetek meghal daryl a the walking dead-ben?

Figyelt kérdés
(6.évad 15.rész) SZerintem csak a vállát lövik meg hogy érdekessé és izgalmasabbá tegyék a történetet,de ez csak az én véleményem.Arra lennék kiváncsi,hogy ti mit gondoltok?meghal Daryl vagy nem?

2016. márc. 29. 08:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ki volt a kedvenced? Beth?
2016. márc. 30. 16:13
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem ő csak egy évadja halt meg.Nekem Hershel.
2016. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja...ő szerintem is jó szereplő volt...ja amúgy közben eszembe jutott hogy Beth-t csak fejbe lövik
2016. márc. 30. 17:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Remélem nem hal meg mert nekem is a kedvencem, de én arra gondoltam, hogy mivel nemrég eljátszották ezt Glenn-el is és mint kiderült nem halt meg, a nézők azthiszik akkor most Daryl se fog úgyse meghalni... aztán meg mégis :S
2016. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem fog meghalni...azt olvastam hogy őt meg Mischonne-t fogjul ejtik és utána Rickéket is...és Negan valakit majd megfog ölni egy baseball ütővel

...de nem lehet tudni hogy kit...a képregényben Negan Glenn-t öli meg és lehet hogy a sorozatban is őt fogja,de nem biztos...elvileg az atlantai 5-ös ből valakit(Rick,Daryl,Carol,Glenn,Carl)-ezek közül Rick-et biztos nem mert ő a főszereplő,Carol-t meg nem tudom hogy fogjul ejtették-e,Daryl-t biztos nem fogják mert akkor nagyon lemenne a sorozat nézetsége,tehát maradt Carl és Glenn...és szerintem Glenn fog meghalni,mert ha már ez a része a sorozatnak annyira hasonlít a képregényre(pl.: Negan baseball ütővel öl meg vkit)és annak nem lenne értelme hogy Ennyi mindent ugyanúgy megcsinálnak a sorozatban mint a képregényben csak az a különbség hogy nem ugyanazt ölik meg...tehát értitek...bár ki tudja lehet hogy Carol-t is elfogják és őt ölik meg,az ilyent sose lehet előre megmondani.

2016. márc. 31. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!