Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki felvilágosítana a...

Valaki felvilágosítana a Barátok közttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Naaaagyon régen néztem utoljára, de most elkezdem újranézni. Megnéztem a neten egy 3 nappal ezelőtti részt, és semmit nem értek.

A kérdéseim:

Hova megy Rudi, Aliz, és Luca?

Gizi mióta dolgozik a Rózsában? Mi lett a kisbolttal?

Miki mért vett le 4 millió ft-ot a cég számlájáról?

Mi van Ludwiggal?

Bence mennyi idős, és Zsófi miért, hogyan, és mikor ment el?

Mi történt Krisztiánnal?

És Julival? Meg Julival és Nórával?

Nem tudom, hogy kihagytam-e valamit, de ha történt még valami izgalmas, leírnátok légyszi?



2016. márc. 29. 14:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Oké, még két kérdés. Ki ez a Lili és Ádám hogy jött össze vele? Illetve mi ez a szállodásdi Bözsi néniéknél?
2016. márc. 29. 15:03
 2/15 anonim ***** válasza:

Rudi Aliz és Luca + Krisztián:

kb. egy évvel ezelőtt Zsolt fegyverekkel kereskedett és kb 3 hónapja börtönben van. Krisztián ki akarta hozni onnan és beépült a Nikolnak a barátjai közé, és vmi pénzt kellet adnia, de Rudi elvette, mert nem tudta, h az övé. Így azt mondták Krisztiánnak, h ölje meg a Rudit, de ő nem tett így, őt lelőtték, most nem tudni, h hol van.

2016. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Rudiék a Nikol bandája üldözi.

ui.: Nikolt elkapták a zsaruk.

2016. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Zsolt börtönben van, Így Krisztián vezette a céget,(de ő kórházban van.)a Nikollal.

Nikolra maradt a cég vezetése.

Gizi lopott onnan alkoholt, ezért ledolgozta az árát

+

Nikol és Rudi megmutatták a bűnözőknek, hogy náluk van a felvétel, amit Kr. készített, ezért Nikol elmenekült, és a Gizi a Gabesszal maradt ott

2016. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gizi se szó se beszéd ott hagyta a kisboltot
2016. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Robi meghalt, és a Nórának, h a Miki tegyen úgy mintha ő lenne a Robi és Miki akart venni egy házat, de az Attila rájött, és kirúgták a cégből. Most Miki tönkre akarja tenni a céget Veintraubbal.

(veintraub: Ludwig régi üzlettársa)

2016. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A "mi van ludwiggal" kérdést, kérlek, pontosítsd
2016. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

bence kb 1 hónapos,

zsófi kb 2 hete ment el, mert úgy gondolta, h nem alkalmas arra h felnevelje a bencét

2016. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Juli magara válalta h ő ölte meg a robit, ezért nóra dühös rá, de lehet, h már nem

Szerintem nem Juli a gyilkos

2016. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

lili egy lány, aki hanna régi barátja, és hajléktalan volt, ezt hannáék befogadták.

de később már a fitt laborban volt éjszaka

majd a Rudiék elmentek és otthagyták a lakást az ádámnak és a lilinek.

ádám fotókat, csinált liliről, és ezek nem tetszettek vmi másik fotósnak, így ádám elvesztette az önbizalmát, és a lilit okolta a képek miatt.

2016. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!