Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szóval 2 napja mesélt nekem...

Szóval 2 napja mesélt nekem az egyik ismerősöm egy filmről. Esetleg bárki tudja melyik lehet az? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés

Annyira emlékszem belőle hogy egy srac nagy vagyon törököl és meg akar halni. Az elején többször is öngyilkos akar lenni de nem tudja megölni magát mert a személyzet egyik tagja mindig ott van.

Aztán meglát egy incidenst amikor egy öreg bácsit letolnak a szikla széléről, és azok akik lelökik ott hagyják a földön a névjegyüket vagy talán a gyufásdobozt amin rajta a van a telefonszám. Ez a srac felhíja és kiderül hogy ez egy olyan cég ahol embereket ölnek pénzért úgy ahogyan azt ők akarják. Befizet ez a srac ide és azt valasztja hogy random módszerrel akarmikor megölhetik, és kozben talalkozik egy csajjal aki szinten a random modot valasztja nnel cegnel. egymasba szeretnek es egyutt memekulnek, hogy ne oljek meg oket.

Azt mondta meg hogy talan francia film? ÷ebben nem vagyok biztos.



2016. márc. 30. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlít erre:


[link]

2016. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaajjj, nagyon szepen koszonooom:))
2016. ápr. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!