Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spoiler kérdés? (The Walking...

Spoiler kérdés? (The Walking Dead)

Figyelt kérdés
Szerintetek ki fog meghalni az évadzáróban?

2016. márc. 31. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Glenn vagy Carol
2016. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Carol ott sem lesz, Rick, Carl, Glenn, Maggie, Michonne, Daryl, Abraham, Eugene és Aaron lesznek ott.


[link]

2016. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt az oldalt olvastam már.
2016. márc. 31. 17:50
 4/12 anonim válasza:
25%
A képregényben Negan "Lucillel", a szögesdrótos baseball-ütővel Glenn arcát veri szét... Ugyebár Glenn már sok halálesetet túlélt, és szerintem még mindig nem fog meghalni.... Az is lehet, hogy Daryl hal meg, de már a 6. évad 15. részének a végén elhitették velünk hogy "fejbe lövik", de biztos nem hal meg, mert nagyon szeretik őt a fanok, ezért nem is Dary-t ölik meg... Szóval! Itt van még Carol... Carol általában az, aki mindig elmegy, és utána visszajön megmenti mindenkit... De most lehet hogy a halálra fog "kényszerülni" Carol, ezért most nem lesz kit megmenteni.. Maggie: Megindult a szülés, és lehet, hogy belefog halni a szülésbe, mint Lori... Akinek a legtöbb esélye van a halálra, az Morgan. Morgan-t nem szeretik olyan sokan. A főszereplőket sajnálják megöletni, ezért szerintem ő fog meghalni.. (engem nem zavarna ha meghalna, sőt, örülnék is) De lehet, hogy nem csak egy valaki fog itten meghalni.... Bármi megtörténhet, és izgatottan várom a finálét :D
2016. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon "olcsó" lenne, ha Glenn halna meg, mert ebben az évadban már kétszer megmenekült csodával határos módon, szóval ha most jönne egy harmadik eset, azon csak nevetni tudnék.
2016. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Rengeteg "húsvéti tojás" volt már a sorozatban, Glenn (Negan általi) halálával kapcsolatban. Pl. Terminusban is baseball ütővel akarják megölni, majd talál egy ütőt abban a városban, ahol Tyreese meghal. Nemrég pedig ő nézegette a fotókat a falon, amiken szétvert fejű halottakat ábrázoltak...


Glenn halála a képregényben egyfajta katalizátor. Maggie és Rick összekapnak, majd a nő úgy dönt Hilltopba költözik. Később leváltja Gregoryt és ő lesz a vezető...

Szerintem pofátlanság lenne a sorozatban Glenn-t megint megmenteni. Egyrészt, már olyan régóta mondogatják rengetegen, hogy Negan fogja kivégezni, hogy borzasztó csalódás lenne sokaknak, ha mással tenné azt. Másrészt, már semmit nem ad a karaktere a történethez, csak annyiból áll, hogy a feleségével enyeleg. Most, hogy kaptunk még 2 enyelgő párt, tök fölöslegessé vált Glenn, pláne annak tudatában, hogy milyen fordulatokat válthat ki a halála...


A teljes képhez hozzátartozik, hogy a képregényben Abraham úgy halt meg, hogy Eugene-nal visszafelé tartanak egy portyáról, majd Dwight hátulról szemen lövi őt egy nyílpuskával. Ezt a halált a sorozatban a dokinő kapta, szóval lehet Abraham pedig Glenn halálát váltja ki.

Szóval, azt gondolom, hogy nem lesz hozzá gyomruk, hogy Glenn-t írják ki. Helyette Abraham lesz az, ezzel viszont sok nézőt fognak veszíteni, mert már rohadt unalmas, hogy az alapszereplők mindig megmenekülnek.

2016. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MZ.per.X ***** válasza:
90%

Hát megnéztem a részt, és én marha nagyot csalódtam a végén.


Szerintem kib..szott genyó húzás volt nem megmutatni hogy kit öl meg. Főleg hogy be lett harangozva hogy valaki meghal, csak erre a pillanatra vár az ember 1 órán át, erre azt mondják a készítők hogy "bocs, majd megtudod a következő évadban". Szerintem sokkal ütősebb lett volna egy olyan rész, mint a képregényben, ahol Negan agyonverte azt akit, és szépen leléptek teljesen összetörten otthagyva a főszereplőket.


Amúgy a vége jól fel volt építve, csak szerintem nem kellett volna ennyit ugrálni a Carol szálhoz, ami a folyamatos lelkizéssel már ezerszer lerágott csont. Én alapból sajnálom, hogy Carolt ennyire tönkretették, már ami a szerepét illeti. Főleg hogy előtte Rambóné volt, és hosszabb távon simán ki lehetett volna hozni egy Carol vs Rick szálat, akár őt megtenni a Hilltop új úrnőjének Maggie helyett, 'oszt Maggie meg Glenn élhettek volna happy endben.

2016. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cliffhenger egy értelmetlen húzás volt, mert úgy is előre meg fogjuk tudni, ki él még, mivel a forgatásokról mindig kerülnek fel képek. Plusz: az 7. évadot promózni kell: előzetesek, interjúk, stb., nem tudják titokban maradni, hogy ki halt meg (ahogy GoT/ Jon-nál is kiderült). P*csök!
2016. ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom ti , hogy vagytok vele de nagyon lapos mostanába a sorozat. Ez az évadzáró is...kocsikáztak egyet aztán vkit jól megvertek :D értem én hogy megkellet mutatni mekkora király ez a csávó de na.

He jól emlékszem régebben több izgalmas rész volt mint az ilyen semmit mondó töltelékrészek, amikre már nem is emlékszem miről szóltak.

Na m1... Azért várom a kövi évadot :D

2016. ápr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!