Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem nem jön át Negan...

Csak nekem nem jön át Negan alakítása? ( SPOILER VESZÉLY)

Figyelt kérdés

Jeffrey Dean Morgan tényleg jó döntés volt??? Mert eddig csak olyan filmekben szerepelt amikben többnyire a jó fiút játszotta. És szerintem elég sok ember köztük én is ezt a jó fiút látja ebben a színészben de ne legyen igazam..... :D


Ja és még lenne pár kérdésem:


1. Maggievel akkor most mi is van??? Mert sokan azt mondják hogy megindult a szülés de a hasa nem olyan na...tudjátok...nem nőtt meg neki annyira :D Szóval szerintem valami más gondja lehet nem?


2. Gondolom szándékosan csinálták azt mikor Negan kiszámolósdit játszott hogy az utolsó pár szót direkt több emberhez is odamondták hogy elveszítsük a fonalat, sőt a tényleges utolsó két szónál már nem is volt felirat és végig mentek majdnem az egész soron...persze ez csak a feliratnál volt, szinkronosan nem tudom hogy oldják meg.


3. Carol 3 lövéssel túlélheti szerintetek??? Mert oké hogy Morgannél van némi kötszer meg elvileg kapnak valamiféle segítséget de azért mégis csak 3 lövés...



4. A képregény hol tart egész pontosan most??? megfogják ölni Negant vagy az még nem derült ki?



2016. ápr. 4. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismertem ezt a színészt, szóval nekem tetszett az alakítása.

1. Szerintem nem indulhatott még meg a szülés.

2. Azért csinálták, hogy ne lehessen kiszámolni, hogy kire esett.

3. 3 lövésből kettő a kézbe ment, szóval szerintem ebbe nem fog belehalni.

4. Nem olvastam még, de úgy tudom, hogy a képregény jóval előrébb tart, de Negan még él.

2016. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
3%
Eugene-nak annyi:) no spoiler:)
2016. ápr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

JDM szerintem jó választás. Simán tudja hozni egy gátlástalan főgonosz szerepét. Nem ez a baj, hanem az írók, ugyanis nem ültethetik a képernyőre Negan-t úgy, ahogy eredetileg szerepel, mivel ott állandóan káromkodik, és emellett egy totális elmeháborodott, aki simán poénkodik, miközben embereket mészárol. Ezt az amerikai tv nézők gyomra nem bírná, így egy sármos rosszfiút csinálnak majd a karakterből, aki azért szerethető is.

Megj.: A képregényben a Kormányzó a találkozásuk után, simán levágja Rick kezét, többször megerőszakolja Michonne-t, amit Glennek végig kell hallgatnia. Sőt, teljesen ráizgul a zombi lányára. Ehhez képest milyen felejthető Kormányzót csináltak a sorozatban. Na, kb. ez lesz Negan-nel is: teljesen felhígítják majd a karaktert.


1. Fogalmam sincs róla, hogy Maggienek mi baja lehet. Talán valami görcs, gyomorrontás - vagy elvetélt, de én ezt nem tartom valószínűnek. A szülés még nem indulhatott be, mert csak 3-4 hónapos a magzat.

2. Csak dramaturgiai szempontból csinálhatták így, vagy... talán még maguk sem tudják. Minden esetre rossz döntés volt ezt (az egész lezárást) így megoldani.

3. Carol túl fogja élni. Ha ezek a lövések félévad közben érték volna, akkor lehet, hogy a következő részre bevégezte volna, de így, hogy félévet várni kell a köv. részre, nem fogják kiírni őt. Gondolom rajta és Morgan-en keresztül akarják behozni a Királyság-vonalat.

4. A képregényben már rég túl vagyunk ezen a szálon. Jelenleg a "Suttogók" nevű csoport jelenti a fenyegetést. Negan-t nem ölik meg. Rick elfogja, és börtönbe zárja.

2016. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

többnyire jófiú?

a leghíresebb alakítása a watchmenből a komédiás ahol egy full pszichopatát játszott,aki terhes nőt ölt,tömeggyilkolt,nemi erőszakolt és közben végig vigyorgott meg filozofált.

én ezt látom benne leginkább szóval simán jó főgonosz.

ami inkább meglepő hogy csontvázra van fogyva a többi szerepéhez képest,bár ebben a világban ez végülis logikus.

2016. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Háát mindenki azt írja, hogy milyen karizmatikus, de nekem valahogy nem jött át. De én nem is őrzök mély emlékeket a színészről, szóval, jóó lesz ez :D

Előre is millió bocsánat nem olvastam el a hozzászólásokat.


1. Kering egy elmélet mely szerint van Alexandriában egy beépített ember, aki nem más, mint Enid és ő mérgezte meg Maggiet, hogy útnak induljanak. Tessék Maggie egy kis koviubi ;)


2. Persze, hogy összezavarjanak minket, mert mi pl. tök hülyék vagyunk és számolgatunk, honnan esik a fény, ki merre térdel, de nem akarják, hogy tudjuk. Szintén egy elmélet szerint még a rendező sem tudja, és várja, hogy mit reagál anyu, meg a közvélemény. Hiba lenne, ha hagyná, hogy befolyásoljuk.


3. Túl fogja, ez nem kérdés. Carol túlélő és nem véletlen hogy nincs velük, teljesen biztos, hogy túléli.


4. Na ezt nem tudom, de tuti, hogy Negant megöli, remélem, hogy Lucillal verik le a szakállat a fejéről :D

2016. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én imádom Negan-t!
2016. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem oli meg Rick Negant egy rogtonzott bortonbe Zarja..azt akarja hogy ott rohadjon elete vegeig.
2016. dec. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!