Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead 7 évadában...

The Walking Dead 7 évadában Negant kinyírják szerintetek? Mi igazából a Walking Dead lényege?

Figyelt kérdés
Megnéztem az eddigi 6 évadot tegnap fejeztem be este a hatodikat is ,de igazából nem értem ,hogy miről szól ez a sorozat. Oktassatok ki mert nem ismerem a képregényeket kitört ez a vírus kérdés,hogy hogyan keletkezett első 5 évad igazából a zombikról szólt és az emberi kapcsolatokról konfliktusokról nem lustult el ez a sorozat 5 évad alatt ,de a hatot iszony unalmasnak találtam inkább a hús vér emberekre összpontosítottak és sokkal több volt a duma unalmas rész nyúzásnak éreztem ezt a hatodik évadot. Hallottam,hogy kb 12 évad lesz még ebből ezért kérdezem,hogy mi várható még ezután mire számítsak ? Emberek tovább gyilkolják egymást ? Valami képregény rajongó kioktathatna:)

2016. ápr. 5. 10:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Be volt fosva Nagentől? Inkább attól hogy mit tesz a társaival vagy a fiával. Nem értem ezt miért kellett felhozni hogy félt de tétlenül mi mást tehetne?


A válaszra visszatérve igen gyilkolják egymást tovább, igazából nem is lehetne mást nagyon kitalálni. Engem leköt a sorozat még mindig, érdekelnek az akció előzmények és nem rossz ha jobban belefolynak az új, néha régi karakterek bemutatásába, ismertetésébe. Nem is lenne jó az ha egyfolytába csak akció lenne zombikkal meg emberekkel. Jó ez így és ha nem is sűrű az akciójelenet de legalább nagyot üt.

2016. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az előző 300 szituációban nem voltak életveszélyben, amikor lőttek rájuk? Bullshit hozta Rick a kemény csávót, de Negan ellen beszélni nem mert. Pár évada voltak rosszabb helyzetben is, emlékezz amikor a Grovenor tankal állt a börtön elé, és le is fejeztek valakit... rémlik nem?
2016. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mert abban a szituációban amikor találkoztak Nagennel ésszerű lett volna keménykednie neki vagy akármit is mondani? Nem értem az álláspontod. Rick honnan tudhatta volna hogy mennyien vannak? Próbált keménynek látszani az útlezárásnál ami muszáj is, de ha nem teszi akkor is ugyanígy járnak.
2016. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem, de Rick mindig tartotta magát. Akkor meg látszott rajta hogy megtört...
2016. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

nem tört meg.

ha megtört volna,akkor könyörgött volna a saját,vagy a fia életéért.

sőt ha jól emlékeztek 1x oda is szólt negannak,amikor a fiát fenyítette,hogy-mi szükség van erre?-

egy ennyire para és reménytelen szituban az emberek 99,9% úgy ahogy negan mondta összehugyozta volna magát.

rick arcán pedig látszott a para miért ne látszott volna,de nem könyörgött,vagy esdekelt,ahogy a többiek sem.

a folyamatos zombi gyilok akció hiányolóknak meg ott a zé,mint zombi sorozat.

2016. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Könyörgöm a Gorvenor TANKAL ÁLLT ELÉ! Most meg befosott egy Baseball ütős csávótól. Pont ugyanolyan veszélyes volt a szitu mint akármikor, vagy akármikor amikor szarrálőtték egymást harcban.


- Amúgy lényegtelen most már nincs mitől félnie...

2016. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Szépen eltértünk a kérdésemtől . Ott van a zombi gyilkolásos sorozatnak a Z mint zombi ??? Igaz ,de könyörgöm az egy The Asylum sorozat . 1 évadot megnéztem belőle hát elég volt borzalom az a sorozat amatőr az egész hiába vannak benne zombik nem lehet egy Walking Dead-hez hasonlítani. Az a sorozatnak nem nevezhető alkotás csupán poénkodás ,viccelődés az egész. Kitört ez a zombiapokalipszis és viccnek fogják fel . Nekem nem jön be az a sorozat ennyi ! Viszont a Fear TWD sem jobb ám még 1-2 évadot megél az a WD testvérsorozata és kész nem lesz nagy durranás. Első évadát is végiguntam .
2016. ápr. 8. 20:58
 18/22 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy végül is zombis sorozatot miből építesz? Akár mi a főszál, akár mi lesz a zombi dolog megoldása<ha lesz, valszeg nem> az egy orbitális marhaság lesz. Ez egy olyan sorozat aminek nincs eleje és nincs vége, fölöslges. A Strain is addig volt jó sorozat amíg nem tudtuk a főszálat, mert utána a zombivámpírhybridürlényes baromság elrondotta az egészet. Ráaádsul a TWD egy teljesen más stílus.


Nekem az a bajom hogy inkább most is egy fél évadot elhasználtak arra hogy felépítsen ismét egy elhúzott zombi gyilkolászást a végére, inkább törődhettek volna a karakterekkel. VOlt pár téma amibe csak felszínesen kezdett bele a soroazt. És ahogy látom Negan miatt ez marad is. És az a nagy büdös szerencséje az egésznek, hogy a mára felszínes világnézetek, és nincs igazi főtörténete, de ennek ellenére valami mesteri amit művelnek a hangulattal. A színeszek is zsenik, egytől egyik akit kell hozniuk azt zseniálisan hozzák.


Ez az én szemszögem.

2016. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szociális dráma. Arról szól, hogy az apokalipszis eme verziójára hogyan reagálnak különböző ember típusok. Hogyan épül fel egy új társadalom és mik lesznek a mozgatórugói a túlélésnek.

Nem a zombikról szól, eszközök, kis plusz. Az emberi fejlődésről szól, hogy mi mindent teszünk, illetve nem teszünk meg egymásért.

Nézd meg Carolt, vert feleség, kegyetlen gyilkos, és most összeomlott, mert ő valahol mélyen egy vert feleség, aki szeretne erős lenni, de mégis retteg, hiába fontos a csapatnak.

Nagyon sok hangsúlyt kapnak a párbeszédek, a jellemfélődések, a karakterek, mert ez a lényege a filmnek.

Maggie... apuci kicsike vallásos lánya, mivé fejlődött... de kellett hozzá Glenn, Az apja halála a húgáé, a baba....

Sosem a zombik voltak a lényeg, hanem a világvége és a szociális beigazodás.

2016. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

De kérdező, nem kötelező nézni, főleg, ha ennyire unod. Leírtad magad a választ a kérdésedre. Mit vársz, mivel kéne kiegészíteni? Honnan tudnánk, mire számíts?

Még mi is csak azokat a részeket láttuk, ami elkészült és adásba ment. Hol követi a képregényt, hol nem ( inkább nem). Ez egy mese, egy történet, amit tele van jó és kevésbé jó katakterrel, fordulattal, butasággal, erkölcsi tanulsággal olyan amerikai szájbarágós módon. Ez ennyi.

2016. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!