Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti jegyzitek milyen filmeket...

Ti jegyzitek milyen filmeket néztek meg? 2016-ban hány filmet láttatok? És kb. egész életetekben? 100? 1000?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én fent vagyok egy oldalon, ahol ez nyilván van tartva.

Összesen 2016 filmet láttam. Ebben az évben 5-öt csak , mert sorozatot néztem inkább, meg nem volt időm.

2016. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyik oldal? :)
2016. ápr. 7. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen. Egy ideje jegyzetelem, hogy miket néztem meg. Idén eddig 43 cím van a listán. Egész életemben nem tudom, de 1000-en felül.


Emellett én is fent vagyok az IMDb-n. Szerintem az első válaszoló is erre gondolt. Lehet pontozni, listázni, rengeteg szempont szerint.

2016. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is imdb-n szoktam pontozni a filmeket, amiket láttam. Csak filmet, sorozatot nem, viszont mini sorozatot igen.

Amit nagyon régen láttam és egyáltalán nem emlékszem rá, azt nem pontozom, így van most értékelve pontosan 2222 film.

2016. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok: Sorozatokra én a SeriesGuide androidos alkalmazást használom, Nem pontozásra, hanem hogy melyik részt láttam már, illetve kiírja mikor jön az adott sorozatból rész, stb.. Van benne olyan menüpont, ami kiírja hány epizódot néztél már meg és hány napot/órát/percet töltöttél sorozatnézéssel.

Nagyon hasznos, sorozatfüggőknek tudom ajánlani.:D

2016. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
snitt.hu
2016. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Kritikustomeg.org

2016. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!