Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki az erősebb...

Szerintetek ki az erősebb jounin a Narutoban?

Figyelt kérdés

Neji vs Asuma

Neji vs Kurenai


2016. ápr. 11. 17:36
1 2 3
 11/27 Kenzo Tenma ***** válasza:

Kisame ellen tényleg nem sok esélye lenne egy egyszeru jouninnak, hiszen a chakrájának a mennyisége hatalmas. Gai sensei persze nem átlagos jounin, így ő le is győzte :D


A kérdésre a válaszom pedig, hogy Neji legyőzné Asumát és Kurenait is.

2016. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Csak a címet elolvasva először Might Guy és Kakashi jutott eszembe, de utólag láttam, hogy kikre gondoltál.


Neji vs Asuma = szerintem nem lenne könnyű menet, de végül Neji győzne. Asuma ninjutsujait simán kivédi az örvénnyel. Ha a tenketsu pontokat eltalálja, már elég esélyes a győzelemre Neji.


Neji vs Kurenai = ez vicc, Neji simán. Szerintem még Kidomaru is elbánna Kurenai-al így egyértelműen Neji győzne.


Bár kétlem, hogy Naruto után Neji lenne a legerősebb Konoha 11-ből. Sasuke messze elhagyja, szerintem Sasuke >= Naruto.


Viszont egy Shikamaru vs Neji harcra kíváncsi lennék.

2016. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Egyetértek veletek.Asuma biztos kemény menet lenne,de Kurenai szerintem is vicc lenne,főleg mert Hyuuga és jó a chakra kontrollja. :D Amúgy Sasuke erősebb,de ő nincs a Konoha 11-ben.Akkor lenne úgy Konoha 12,mert ugye 4 csapat van főként szerepben,akik 3-as csapatot formálnak,de mivel Sasuke elhagyta a 7-es csapatot így maradtak összesen 11-en.

Amúgy igen,egyik legjobban várt harcom lenne Shikamaru vs Neji. :D Két zseni harca.Mekkora lenne már. :D

2016. ápr. 15. 18:17
 14/27 anonim ***** válasza:

Gai azért győzte le Kisamét, mert Kisame meg volt gyengülve és fegyvertelen volt. Egy teljesen ép állapotban lévő Hoshigaki Kisamét nagyon kevesen tudnak legyőzni 1v1-ben.


Shikamaru vs Neji? Hmmm! A Nara klán egyértelműen csapatban erős. 1v1-ben Neji ellen alulmaradna, szerintem. De csak tippelek.

2016. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Attól szerintem Gai még mindig legyőzné Kisamét.Igen,Shikamaru szerintem úgy járna mint Temari ellen.Egy ideig Nejit kijátszaná,de addigra már vagy késő lenne vagy Neji végezne vele.Neji gondolkodását sokan alúl becsülik,pedig Shikamaru után Shino és Neji a legértelmesebb.
2016. ápr. 16. 03:14
 16/27 anonim ***** válasza:

Gai a 8. kapuval tudná legyőzni Kisamét. Az meg akkor döntetlen. :D


Amúgy, ha az egész Naruto világát nézzük, akkor lehet Shikamaru a legokosabb, de Itachi szorosan mögötte van, őt követheti Killer Bee. Nehogy elhidd, csak vicc volt! :D Bee-nél hülyébb nincs. :D Szóval, Shikamaru, Itachi, Kakashi. Az első hármat így állítanám sorrendbe. Amúgy Shino minden, csak nem intelligens. :D De még csak különösen erős sem. Nyilván nem rossz harcos, de édeskevés a tudása az Akatsuki ellen. Konkrétan bármelyik Akatsuki tag széttépné 1v1-ben az első percben.


Engem meg az bosszant, hogy az Akatsuki tagokat lebecsülik. És itt nem csak a Kisame vs Gai harcra gondolok. Egyértelműen olyan szinten van mindenki abban a szervezetben, hogy 1v1-ben még bármelyik Hokageval is el tudnának bánni a legtöbben. Oké, Hashiramát, Tobiramát és Minatot leszámítva. Az utóbbi kettőt páran el tudják intézni, de Hashirama egyértelműen OP.


Raikage még kemény falat, de ennyi. És nyilván már Naruto is OP.


Amin idegbajt kaptam, az az volt, hogy Kankuro nem halt meg, valamint, hogy egy 70 éves banya meg egy tiniribi lenyomta Sasorit. Ennél nagyobb hülyeséget ki sem lehetett volna találni. Két perc alatt mind a kettőnek döglöttnek kellett volna lennie. Nem érdekel, hogy akkor, hogy jönnek össze a népek, totál nem érdekel! De ilyen hülyeséget kitalálni, te jó ég. Tsunade banyának sem lenne esélye köbö egyik Akatsuki tag ellen sem. Meg Kakuzu halála is marhaság volt. Idegesítő, hogy a jók mindig mindent túlélnek. Szánalmas, szerintem. Persze vannak jók, mondjuk Kakashi, Gai, Jiraya, Raikage, Lee, Neji, Killer Bee, ezek oké, hogy kemények és ne lehessen őket csak úgy elintézni. De ilyen Sakura, ezektől falra mászom. Ino még ügyes is, neki van haszna. Az tetszett, mikor a 4. nagy ninja háborúban újra összeállt a Sasuke, Naruto, Sakura trió, és Sakura mondta, hogy most nem lesz hulladék, ő kemény lesz és elérte a másik kettő szintjét, fogta magát és nekiesett Madarának, fél pillanat múlva megint az életét mentették a fiúk. ;D GG, Sakura, jó volt! :D Aaahj... na, mindegy! Hagyjuk, mert most felidegesítettem magam. Megyek enni valamit.

2016. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Kenzo Tenma ***** válasza:

Tsunade és Sakura gyógyító típusú ninják, szóval kár őket összehasonlítani például akatsuki tagokkal, egyértelműen gyengébbek, de nem az a fő rendeltetésük, hogy mindenkit kiüssenek a ringből. A legokosabb ninja szerintem pedig az egész Narutoban Rikudo Sennin, az új generáció közül mondjuk szerintem is Shikamaru az.

Van pár dolog amúgy amit nem értek és most eszembe jutott a kérdés miatt.


Sakurára miért mondta többször is Kakashi, hogy genjutsu típusú ninja? Annyi volt genjutsu terén a tudása, hogy fel tudta oldani, nem emlékszem, hogy genjutsut alkalmazott volna, de javítsatok ki ha tévedek.


Narutonak elvileg a kyuubi nélkül is hatalmas chakramennyisége kéne legyen, ehhez képest Kakashi egyszer aztmondta, hogy indössze négyszer annyi van mint neki. De azért az közel sem egy Asura reinkarnációjához méltó chakramennyiség véleményem szerint. Mindig mikor Naruto harcol, a kyuubit használja, saját erejéből viszont nem olyan erős, mint mondjuk Sasuke, vagy Hashirama vagy Madara.


Azt sem értem még, hogy miért nem láthattuk Naruto és Sasuke lépkedését a ranglétrán, engem igenis érdekelt volna. Nem tudom milyen rangjuk van. Vagy lehet, hogy a háborúba nyújtott tetteik miatt egyből jouninná nevezték ki őket vagy hogy volt ez pontosan?

2016. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Narutonak alapjáraton véve nincs sok chakrája. Miért lenne feltétel, hogy legyen neki?


A rang meg miért számít? Nem az a lényeg, hogy miből van diplomád, hanem, hogy mire vagy képes valójában. Narutonak eléggé szerepe volt a háború megnyerésében, ahogy Sasukenak is. Azonban kétség sem fér hozzá, hogy Naruto egyedül Kurama miatt erős. Nélküle nem tudott volna elbánni Peinnel sem, ráadásul ha Itachi nem menti meg a popóját, akkor Killer Bee és Naruto is meghal Nagato ellen.


A Madara vs 5 Kage harc meg nem is tudom... inkább lett volna az, hogy Madara játszás nélkül pillanatok alatt megöli őket és ennyi volt. Kicsit bosszantó volt, de azért a végére jó lett. Bár persze nem haltak meg, hát dehogyis... a bullshit itt is jelen van. A jó az nem hal meg. Hidan tuti nem fog visszatérni, míg ha a jók közül lenne valaki Jashiniszta, és ő vele történik ez, akkor két rész múlva már megint élne. De Hidan nem, mert az gonosz. Utálom ezt a felfogást. Még csak azt remélem, hogy a Borutóban visszatér, mint megerősödött, tapasztalt veterán és Sasuke meg Naruto nem bír majd vele. Aztán persze Sasuke lánya a Rinnegannal, vagy valami hihetetlenül OP Sharingannal és Itachi szintű tudásával, valamint Boruto a Tenseigannal fogja megállítani, mert ugyanúgy a jónak kell győznie.


A Naruto alapjai jók, de valahogy ez a "mindig happy end legyen" felfogás elrontja az egészet.

2016. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Kenzo Tenma ***** válasza:

Azért feltétel, mert Naruto Asura reinkarnációja, Sasuke pedig Indráé. Hashirama is ugyanúgy Asura reinkarnációja volt, de saját erejéből erősebb, mint Naruto. Úgy látszik a készítők nem így gondolták, ahogy én, de szerintem így lett volna logikus. Ha Narutoban reinkarnálódik egy nagyon erős ninja akkor szerintem ne a kyuubi miatt legyen erős. Persze amúgy is erős, bölcs forma tökéletes használata, rasenshuriken, azt meg nem tudom, hogy most Hokageként milyen elemeket tud használni, de gondolom az 5 alap elemet mindenképp. Ezt sem mutatták soha például, még a boruto filmben is csak a kyuubi formát és a bölcs formát használja csak, esetleg rasengan.


A rangra szimplán csak kiváncsi lettem volna, tudom, hogy képességeik alapán bárhova be lehet őket sorolni, csak érdekelt volna, hogy hogyan és milyen rangokat szereztek, mivel a háború után is még csak geninek voltak hivatalosan.


Hidan egyértelmű, hogy nem fog visszatérni, nem fontos szereplő, na meg az ő története ott végert ért a Nara klán erdejében.

2016. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ki fontos szereplő neked? Számomra fontosak a gonoszak, a jók közül meg Kakashi, Naruto, Sasuke. Ennyi. A többi nyugodtan megdögölhet, azért vannak, mert jók lehetnek. Ha Hidan visszatérne, akkor bőven fontos szereplő lenne, mert nem sokan tudják elintézni.


Amúgy értem, hogy mit mondasz Narutoval kapcsolatban és igazad van. Ezt elfelejtették a fejlesztők.

2016. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!