Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik tetszik jobban?...

Nektek melyik tetszik jobban? Skins vagy Skins US?

Figyelt kérdés
Tudom nem sok a különbség hiszen a Skins US a Skins adaptációja de nektek mégis melyik tetszett jobban? Mert én belenéztem az US változatba és nem igazán jött be. Esetleg az eredetit érdemes lenne megnéznem?

2016. ápr. 15. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne-e? A skins eredeti brit változata a legelső generió szereplőivel az egyik legjobb sorozat volt, amit néztem. Éppen csak bele néztem miután a 2. generáció jött képbe és nem is bírtam tovább nézni, mert az eredetihez képest kalap sz*r.
2016. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régen láttam, nem tudom pontosan hány évad ment le az első generációval, de ha azt nem láttad akkor te még nem láttad a skins-t
2016. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Skins 1-2. évada a tuti (az még az első generációs), utána már eléggé semmilyen.


Az US-en meg szétröhögtem magam - Tony egy ktsög pl., Sid... bocs, Stanley... áh, nevetséges(en fhos).

2016. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a brit változatot kellene megnézned! Abban nem csalódnál
2016. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem nézni az eredetit és valóban nem csalódtam.. Bár ahogy olvastam a 2.évad után szinte az egész szereplőgárda eltávozik ami eléggé elszomorít mert nagyon tetszik. Az US ehhez képest tényleg szar. Főleg Caide. Cassie-t nem lehet helyetesíteni. De a többi is nevetséges...
2016. ápr. 18. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!