Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking dead nézők! Most...

Walking dead nézők! Most tartok a 4. évad 5. részénél és nem derült még ki hogy ki Judith apja?

Figyelt kérdés
Lory Ricknek ugye aztmondta hogy biztos benne hogy Rické a gyerek. De biztosra még nem tudom. Meg gondoltam azt is hogy a 3. évad körül Rick és Carl haragudott Loryra vmiért. Gondoltam hogy azért mert rájöttek hogy Shane-é Judith? (De sztem ez hülyeség) Nem egészen értem. Vki leírná mégis hogy van?

2016. ápr. 17. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Judith apja Rick. Ezt a második évadban a farmon kitárgyalják, és többé nem is kerül elő.
2016. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Szóban eldöntötték hogy Rické és kész. De gyakorlatilag csak egy DNS teszt mondaná meg, amire meg nem fog sor kerülni. :) Legfeljebb a gyerek kinézete alapján lehetne tippelni h kire hasonlít jobban, de mivel színészek... Így egyikre sem hasonlít a gyerek. :))
2016. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem derült ki és szerintem nem is fog.Képregényben ráadásul SPOILER Judith meghalt a börtönben a kormányzó támadásakor szóval mindegy is SPOILER BEZÁR
2016. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Igazabol soha nem fog kiderulni hogy vegulis kie a gyerek,de nagy valoszinuseggel ha Judithnak szoke marad a haja akkor, 99% hogy a Ricke. Mert ugye Shane is sotet haju es Lory is :)
2016. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!