Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animések! Szerintetek milyen...

Animések! Szerintetek milyen lett az első történetem?

Figyelt kérdés

Hát...úgy gondoltam hogy megpróbálkozok életem első történetével csak hogy videóban. Remélem nézhető lett...A történet Raito-ról és Yui-ról szól (Diabolik lovers) persze kicsit másként mint az megszokhattuk...ha esetleg van pár helyesírási hibám azért előre is bocsi ):


https://www.youtube.com/watch?v=nvhL4ig3Nxs


2016. ápr. 20. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lett rossz! Kicsit bibelodj meg a szerkesztessel, megy az szebben, bonyolultabban is. Ami meg nagyon szembetuno az Yui szemelyisege, ugyanis egyszer-egyszer kifinomultabb szavakat hasznalsz a megszemelyesitesehez (lasd pl: erelyesen), maskor viszont telerakod a gondolatait szlenggel. Valaki vagy komolyabban beszel, vagy modern stilusban, a ketto nem fer ossze. Erre mindenkepp figyelj oda :) A zenei betetet tok jol eltalaltad, nagy pozitivum hogy csak az alapjat tetted ala, igy rendesen a szovegre lehet koncentralni. Amit meg nem ertettem az az, hogy Yui honnan tudta, hogy Raito vampir. Yui altalad megalkotott reakcioja semmi meglepodest nem mutatott ennek iranyaban, pedig az a szovegkornyezetbol mar kiderult, hogy nem ismerte a fiut elotte. Az ilyen reszletekkel legy ovatosabb, es légyen sokkal hosszabb a tortenet. Latszik hogy sok munkad volt vele, ugyhogy ha lesz folytatasa, orulnek ha elkuldened egy privat uzenetben.


😁😁

2016. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értettem köszönöm hogy ilyen jó véleményt alkottál hamarosan jön a folytatás és sokkal jobban fogok figyelni! (=
2016. ápr. 22. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!