Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem jó, szórakoztat...

Tudnátok nekem jó, szórakoztató, vicces anime címeket írni?

Figyelt kérdés

Jöhet akár más témájú is persze magyar felirat legyen hozzá vagy szinkron az mind1 :) és amiket ismerek már és láttam/nézem még mert tart... az a :


Naruto

Bleach

Tokyo Ghoul

Hunter X Hunter


2016. ápr. 24. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
One Punch Man! A valaha készített legjobb anime szatíra, szerintem olyan anime szeretőknek akik tisztában vannak az animék hibáival is, annak kötelező, ezen felül pedig rendkívül szórakoztató, humoros, elvont és izgalmas.
2016. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist (Brotherhood)

Natsume Yuujinchou - kicsit melankolikus is

Steins;Gate - az eleje viccesebb, inkább a karakterekre helyeződik a hangsúly, aztán a közepe táján elkezd kibontakozni a történet is

Ansatsu Kyoushitsu


Ha pedig már túl vagy legalább 100, 200 animén, akkor érdemes megnézni a Gintamát, ami a legnagyobb animés paródiasorozat, rengeteg animét, mangát, közszereplőt kiparodizált már, ugyanakkor ha kell, komoly is tud lenni.

2016. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!