Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi is ez a a teória a Trónok...

Mi is ez a a teória a Trónok Harcában, Melisandre-val kapcsolatban, a lenti linket valaki lefordítaná?

Figyelt kérdés

Találtam egy linket, csak angol és nem igazán értem, valaki lefordítaná? Nem muszáj az egész, elég ha csak nagy vonalakban a lényeget.

[link]



2016. ápr. 27. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát, felhozták, hogy egy korábbi évadban már láttuk Melisandrét a nyakéke nélkül fürödni, ezért sokan gondolkodnak rajta, hogy elrontották e ezt az új részt. Amikor fürdik, akkor Selyse előtt van (Stannis felesége), és úgy tűnik, mintha egy vallásos nő le lenne döbbenve, kicsit tartana az előtte lévő meztelen nőtől, de ha úgy nézed a jelenetet, hogy Selyse öregen látta, az is teljesen beleillik. Úgy vélik, hogy egy hívő láthatja így, de pl. más nem.
2016. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, akkor az a teória,hogy Melisandre sokkal öregebb, mint amilyennek látszik, abból indult ki,hogy több olvasó szerint Bloodraven (akinél Bran van, a 3szemű holló) lánya. És mivel ő kb. 125 éves, ezért ha Melisandre a lánya, akkor neki is sokkal idősebbnek kell lennie, mint amennyinek tűnik.

PLUSZ eredetileg a könyvben nem ölték meg Mance Raydert. Melisandre egy karperecet rakott Mancere és egy másik vadra,ami felcserélte a kinézetüket. Így a másik vad úgy nézett ki, mint Mance és őt ölték meg, míg Mance életben maradt. És Melisandre nyakéke is hasonló ehhez a karperechez.

2016. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem csak Selyse hitt benne, igaz ő volt a legbuzgóbb, de Stannis és Ser Davos is hitt benne, miután látta mire képes.
2016. ápr. 27. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Davos nem hisz ilyenekben. Túl földhöz ragadt.

Stannis meg még annyiban sem hisz, mint Davos.

2016. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosítva mielőtt jönnek az ezt megcáfolni látszó kérdések/válaszok:

Davos látta,hogy Melisandre mire képes és elismerte,hogy van ereje, de ettől még nem hitt benne.

Stannis pedig igaz,hogy Melisandre útmutatását követte, de csak azért, mert Robert halála után jog szerint őt illette a trónt és ezért mindent megtett volna,hogy a törvényeknek megfelelően járjon el,hogy betartassa a törvényeket mindenkivel.

2016. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sőt még ha hittek is volna benne, ők csak úgy látták amikor rajta volt a nyakék.
2016. ápr. 27. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek én csak leírtam neki mi volt redditen :D
2016. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, nem is kötöttem bele semmibe. Én írtam mind a 3 választ.
2016. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!