Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerikai horror story 1....

Amerikai horror story 1. évad. Nem értem?!

Figyelt kérdés

Szóval, meg néztem úgy 5-6 részt belőle, de egyáltalán nem értek sok dolgot. Mivel félős vagyok kicsit nehezebben tudom rá venni magam , higy folytassam. De nagyon érdekelne. Tudtok segíteni?

Amikor Constace a gyerekeiről beszél és mondja , hogy van egy nagyon helyes gyereke akkor ott Tatera gondol?

Ki az a démon a pincébe? Amikor Tate és a démon megöli azt a 3 embert aki betört a házba, azoknak a szellemük miért nem ragadt ott?

Ben miért kezd el ásni a kertben? Amikor felépítik azt a kis pavilont vagy mit miért sír a cseléd?

A szellemek csak akkor látszanak mikor megmutatják magukat? Mert nem mehetnek ki a házból még se lehet látni mindegyiket.

Tate miért nem feküdt le Violettel ha az anyjával igen?

A terhes szerető ellvetette a gyerekét vagy nem? Mert Bennek azt mondta hogy nem, viszont Viviennek azt hogy azért ölte meg a babát.

Constancenak van több gyereke is ? Ki az a disznóember?

Amikor a halloween részben oda mennek Tatehez azok a diákok akiket megölt akkor Tate miért nem emlékszik rá? Violet mikor hal meg ? A félig leégett arcú pasinak mi a lényege a történetben?

És miért akarják annyira Vivienne babáját?

Bocsi a sok kérdésért


2016. máj. 3. 06:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Huuu hát ezekre a kérdésekre mind választ kapsz h végignézed az évadot.. :) Úgy sokkal hatásosabb sztem, mikor "megvilágosodik" minden... :D De itt vannak a válaszok, de sztem jobb ha film közbe döbbensz rá ezekre :D


!!!!!!! SPOILER !!!!!!!


Egyébként, igen Tate Constace gyereke, de van több is, Ben, Hayden holttestét készül eltemetni a kertben, a cseléd azért sír meg az ő holtteste is oda van eltemetve, és mivel lebetonozták, így más soha nem fogják megtalálni. Violet saját maga lesz öngyilkos, mikor gyógyszereket vesz be, de nem tudja hogy valójában meghalt. Tate fedezni fel a holttestet a kádbán, és elrejti a ház alatti szellőzőben. A félig leégett arcú pasi, Constace férje volt, aki még mindig szeretné visszakapni. Viven babáját azért akarják, mert az Tate gyereke, Tate a latexruhás férfi.

2016. máj. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!