Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca - Szerintetek?

Trónok harca - Szerintetek?

Figyelt kérdés

1. A vadak a könyvben is átveszik az irányítást Feketevárban?Mivel pont akkor szúrták le Jont amikor felesküdtek rá úgymond erre mindenki szeme láttára megölik.


2. Bran vajon látni fogja Jon származását és ott is elhagyja majd a barlangot? Így fogjuk újra látni Hidegkezet? És a sorozatban most először?


3. Ramsay a könyvben is megöli az apját?



2016. máj. 4. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A könyvben nem tudni még, mert ott lett vége, hogy Jont összeszurkálták.. :) Majd ha kész lesz, akkor megtudjuk. :D


Szerintem Coldhands nem lesz a sorozat része, és a következő rész előzeteséből én arra következtetek, hogy valami ki fog derülni, legalábbis Lyannáról biztosan.

2016. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy a könyvben átvennék a vadak az irányítást, mivel a Jon elleni merénylet nem úgy történt, mint a sorozatban, és sztem nem is úgy fognak alakulni a dolgok.

A "Tower of Joy" Ned visszaemlékezése volt és a történet szempontjából, mint már sejteni lehetett, fontos. De mivel már Ned nincs a sorozatban és visszaemlékezéseket se raktak bele (egyet kivéve=Cersei), így logikus, hogy Bran kapta meg. A könyvben nem hinném,hogy ő valaha is elhagyná a barlangot. Coldhands/Hidegkéz passz,de a sorozatban sztem kizárt, hogy benne legyen, ehhez már késő van.

Nem hinném, hogy Roose ilyen könnyen fog elmúlni a könyvben.

2016. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!